- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Jarmark Bożonarodzeniowy

Dziś rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy w przepięknej scenerii Miasteczka na Szlaku Kultur. Nie zabrakło niebanalnych ozdób, dobrego jedzenia, występów artystycznych, a najważniejsze unoszącej się świątecznej atmosfery.

- Reklama -

Za nami pierwszy dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego zorganizowanego na terenie Miasteczka na Szlaku Kultur. Dla gości jarmarku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Nie brakowało bożonarodzeniowych ozdób, smakołyków i pyszności na wigilijny stół.

Madziar_Wybory

Na Jarmarku pojawili się lokalni twórcy rękodzieła, regionalnych i tradycyjnych przysmaków, manufaktury wytwarzające świąteczne słodkości. Stoisko z dekoracjami świątecznymi miał m.in. Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju. Zbierano również środki dla Kuby Osucha. Na scenie zaprezentowali się wokaliści z Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu, Przedszkola Integracyjnego Bambini i Prywatnej Szkoły Podstawowej. Na najmłodszych czekało m.in. dekorowanie pierników i zabawy z choinką. Pierwszy dzień Jarmarku zakończył koncert Michaliny Lipińskiej.

Już jutro kolejne atrakcje. Początek o godz. 12.00. Wówczas odbędą się animacje dla dzieci w Domu Singera.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.