- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jan Paweł II w Józefowie

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń uczestników tegorocznych Spotkań z Poezją Papieską i Piosenką Religijną. Przesłuchania, organizowane z okazji rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża, odbędą się 20 października, ale lista wykonawców zostanie zamknięta tydzień wcześniej.

- Reklama -

Propozycja jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców gminy Józefów, ale, tak jak w poprzednich latach, mogą z niej skorzystać także wykonawcy z innych gmin. Przesłuchania będą się odbywać w czterech kategoriach wiekowych, od dzieci z najmłodszych klas szkół podstawowych po dorosłych wykonawców.

Recytatorzy przygotowują jeden utwór Karola Wojtyły. Druga kategoria to prezentacje piosenek religijnych przez solistów, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Ich zadaniem będzie wykonanie dwóch polskich piosenek o tematyce religijnej z półplaybackiem lub z towarzyszeniem instrumentów.

Zgłoszenia chętnych są przyjmowane w MOK w Józefowie osobiście, tradycyjną pocztą lub mailowo pod adresem: mok@jozefowmok.pl. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić także on-line na stronie: www.jozefowmok.pl, gdzie znajduje się również pełny regulamin konkursu.

Zapisy kończą się 12 października, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 687 81 22.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.