- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jakub Nizio z nagrodą publiczności

Mieszkaniec Biłgoraja Kuba Nizio otrzymał Nagrodę Publiczności w tegorocznej edycji konkursu „WySPA ma talent”. Jego piosenka zrobiła na organizatorach ogromne wrażenie.

- Reklama -

 

Po raz kolejny Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji oraz Samorząd Studentów WSPA zorganizowały konkurs “WySPA ma talent”, którego celem jest prezentacja talentów oraz uzmysłowienie, że warto pielęgnować w sobie pasje. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o studentach WSPA w Lublinie, w tym roku z racji pandemii konkurs odbył się w formie online.

Mieszkaniec Biłgoraja Kuba Nizio zgłosił się do konkursu z kultowym przebojem „Zacznij od Bacha” autorstwa Zbigniewa Wodeckiego. Wykonanie Kuby zrobiło ogromne wrażenie na jury, o czym świadczą słowa organizatorów wypowiedziane w kierunku młodego wokalisty.

- Reklama -

– Jakub Nizio, student I roku dziennikarstwa, jego wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha” zrobiło na nas ogromne wrażenie – mówią organizatorzy.

Nagroda Publiczności tegorocznej edycji konkursu „WySPA ma talent” powędrowała właśnie w jego ręce.

Kuba ma na swoim koncie wiele sukcesów o zasięgu wojewódzkim i międzynarodowym, we wrześniu 2020 roku wydał swój debiutancki singiel „Ujawnić Siebie”, a w tym roku planowana jest premiera jego płyty. Oprócz tego ostatnio odniósł sukces na XLI Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Biłgoraju, zdobywając I miejsce w swojej kategorii oraz nominację do Wojewódzkiego Festiwalu „Śpiewający Słowik”.

~Kuliński Michał

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.