- Reklama -

- Reklama -

Jaki zamek do apartamentów będzie optymalny?

Niezwykle popularnym rozwiązaniem w kontekście wynajmu nieruchomości są apartamenty. Dają one gwarancję sporego zarobku, a goście tam przebywający mogą chociaż przez jakiś czas zaznać luksusu. Tego rodzaju nieruchomości z racji rotacji gości wymagają odpowiedniego sposobu zamykania drzwi. Musi on być wygodny dla właściciela i jednocześnie mieć odpowiedni prestiż. Dlatego też w niniejszym tekście podpowiemy wszystkim zainteresowanym, jaki zamek do apartamentów będzie optymalny.

- Reklama -

Takim wyborem mogą być z całą pewnością zamki elektroniczne. Dzięki nim bowiem każdorazowo właściciel nie musi przekazywać kluczy, co może być kłopotliwe np. przy przyjeździe gości w porze nocnej. Na szczęście wyręczyć go może zamek kodowany zdalnie, który można zaprogramować, będąc w zupełnie innym miejscu. Do tego ważność kodu również nie stanowi problemu. Jednym słowem taki zamek sprawdzi się w apartamentach wyśmienicie. Mamy bowiem pełną kontrolę nad lokalem, chociaż sa,amy codziennego do niego dostępu. Zaletą tego rozwiązania jest też to, że jest to szalenie łatwe w obsłudze narzędzie. Do otwarcia drzwi można użyć czasowego kodu PIN bądź karty bezstykowej. Administrator ma możliwość korzystania z bezpłatnej aplikacji dedykowanej różnym systemom operacyjnym w telefonie czy na komputerze.

Elektroniczny zamek w praktyce

Decydując się zamek do apartamentów, warto wpierw poradzić się specjalistycznej firmy czy w naszym apartamencie są odpowiednie drzwi wejściowe i czy będzie tam pasował taki zamek. Czasem bowiem niezbędna będzie ich podmiana. Jednak sam montaż elektronicznego zamka jest banalnie prosty i wraz z kodowaniem nie powinno to zająć więcej niż godzinę. Aktywacja i pierwsze kodowanie poprzedzone jest podaniem unikalnego numer seryjny zamka. Potem już możemy samodzielnie generować kody dla wyznaczonych osób z personelu lub też gości.

- Reklama -

Niezależność i bezpieczeństwo

Korzystając z zamków elektronicznych w apartamentach pod krótkoterminowy wynajem, bez względu na sposób rezerwacji, eliminujemy ryzyko zagubienia kluczy. Tym samym odpada konieczność ich ewentualnego dorabiania. Taki sposób otwierania drzwi jest też przydatny, kiedy goście zjawią się o innej porze niż zapowiadali lub też chcą wymeldować się niespodziewanie np. nocą. Wówczas właściciele nie muszą być na miejscu, co jest sporym udogodnieniem i oszczędnością czasu. Co więcej, taki zamek do apartamentów przekłada się na wzrost jakości oferowanych usług. Konsekwencją tego jest oczywiście większe zainteresowanie naszymi apartamentami.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.