- Reklama -

- Reklama -

Kiermasz ciast podliczony. Ile dla Kubusia?

W ostatnią niedzielę odbył się kiermasz ciast przy parafii WNMP w Biłgoraju. Pieniądze ze zbiórki w całości zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Kubusia Osucha z Aleksandrowa. Wiemy, ile udało się zebrać.

- Reklama -

Niedzielny kiermasz ciast przy parafii WNMP w Biłgoraju cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Pudełka z ciastami (pysznymi zresztą) znikały w mgnieniu oka, a pieniążki nie mieściły się w puszkach.

Zdjęcia z kiermaszu tutaj: https://gazetabilgoraj.pl/w-niedziele-w-bilgoraju-wazny-kiermasz-caly-dochod-dla-kuby/

Wolontariusze mieli pełne ręce roboty, ale ich trud nie poszedł na marne, gdyż w niedzielne przedpołudnie udało się uzbierać niebagatelną kwotę 16 805,99  zł

Kwota, jaką udało nam się dzięki Państwu pozyskać wynosi  16 805,99 zł i oczywiście zasili konto  WWW.SIEPOMAGA.PL/KUBA-OSUCH przekazuje Marzena Banach, organizatorka akcji. 

Pani Marzena w imieniu swoim i rodziców Kubusia dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Szanowni Państwo! składamy najszczersze podziękowania za udzielone wsparcie. Dziękujemy panu Michałowi Mulawa, Wicemarszałkowi Województwa Lubelskiego; panu Grzegorz Wróbel, Radnemu Sejmiku Województwa Lubelskiego; panu Jan Szymanek, firmie Maximum Nieruchomości, firmie Ładny Dom Biłgoraj, firmie Jotes Biłgoraj, firmie Iwan Materiały Budowlane Biłgoraj, firmie SIG Biłgoraj za pomoc w zakupie pojemników na ciasto. Dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie społecznościom szkół, członkom KGW i stowarzyszeń, a byli z nami Szkoła Podstawowa im .Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Błogosławionego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Teodorówce, Szkoła Podstawowa w Korczowie, Samorządowy Zespół Szkolny im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Soli, KGW „Zaorendzianki”, KGW „Jagodzianki” Bukowa, KGW „Majdanianki” Majdan Stary, KGW „Korchowianki”, KGW Stary Lipowiec, KGW Zamch Stowarzyszenie „DĄB” w Ciosmach, Stowarzyszenie Kobiet GMINY Łukowa, Stowarzyszenie ”Rozwój Gminy Biszcza”. Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom zaangażowanym w sprzedaż ciast – pani Edyta Borowiec, pani Anna Ćwikła – Garbaty, pani Barbara Bucior, pani Joanna Solska, wolontariusze z SP nr 1 Dziękujemy również wszystkim znajomym, przyjaciołom ludziom o dobrych sercach, którzy odpowiedzieli na nasz apel i upiekli ciasto, pomogli przy krojeniu, a także kupili ciasto od naszych wolontariuszy. Podziękowania również dla pana Andrzej Borowiec Nadleśniczego Nadleśnictwo Biłgoraj, Lasy Państwowe, który w ramach akcji #ZielonyPowiat wsparł nasz kiermasz ciast dla Kuby Osucha. „CZŁOWIEK JEST DOBRY NIE PRZEZ TO KIM JEST, LECZ PRZEZ TO CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI…” JAN PAWEŁ II – pisze do nas Pani Marzena. 

 

Kubusia można również wesprzeć wpłacając datki na jego konto: https://www.siepomaga.pl/KUBA-OSUCH

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.