- Reklama -

- Reklama -

Jaki efekt koncertu disco-polo w Biłgoraju?

Dokładnie 9 445 złotych, to efekt koncertu charytatywnego w Biłgoraju. Tego kontrowersyjnego, tego disco-polo, tego, który u niektórych budził aż takie emocje. Ale blisko 10 tysięcy złotych chyba na żadnej biłgorajskiej ulicy nie leży? Zwłaszcza, że to wsparcie dla dwójki chorych dzieciaków z Biłgoraja.

- Reklama -

Dziękuję za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć czynienia dobra i życzliwość. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swe serca i razem z nami włączyli się w przygotowanie pikniku. Jesteśmy głęboko wdzięczni za hojne sponsorowanie naszego pikniku – przekazuje Marzena Banach, która była organizatorem.

Lista tych, którzy odpowiedzieli na apel i włączyli się we wsparcie dla Igi Pawelec i Maćka Lejba, jest całkiem długa:

urząd MArszałkowski projekt

Sass Biłgoraj, Nadleśnictwo Biłgoraj Lasy Państwowe, Ewa Gleń-Maciocha, Sylwia Gleń-Żmudzka Stomatologia Milatek, WK Consulting -Wioleta Kryń, Burmistrz Miasta Biłgoraj, Powiat Biłgorajski. Wśród wystawców: Atelier gastronomia i gokarty Zalew Bojary, Krzysztof Wnuk, Kazimierz Adamek, Ewa Moskal, Weronika Moskal, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu, Mobilne centrum zabaw dla dzieci Łukasz Dyjach, Krzysztof Boguń.

 

- Reklama -

13 Komentarze
 1. To mówi

  EFEKT KONCERTU JEST TAKI że korki wywaliło a krowy na wsi przestały mleko dawać

 2. Maniek mówi

  A jako sponsorów nie podano mieszkańców ? a co to były wszy co dawały !!! A burmistrz dał ze swoich czy publicznych ,a kto zapłacił za prąd i media , czy ta impreza była zapisana w kalendarzu BCK ? Kto zapłacił pracownikom BCK za pracę w niedzielę ? Faktycznie dysko -polo to muzyka wiochy , im wzorem dawnego Rzymu dać chleba i zrobić igrzyska plebs będzie klaskał i głosował.

 3. kw mówi

  Maska opadła , Na szczęście już były burmistrz pluje jadem na wszystkich , nie mogąc przełknąć swojej porażki,

 4. tomek mówi

  Rosłan nie ma wstydu wykupuje sobie pseudo artykuły zaczął doradzać jak głosować i obraża mieszkańców człowiek się odkleił aż wstyd że kiedyś na niego głosowałem Dziękujemy Panie Januszu za pokazanie swojej prawdziwej strony w następnych wyborach nawet radnym nie zostaniesz.

  1. Abc mówi

   Tomku, a gdzie ty tu widzisz artykuły rzekome sponsorowane artykuły byłego burmistrza? To są treści z jego profilu na FB. Inne portale też o tym pisały.

 5. zxc mówi

  Dlaczego pod nowym artykułem zobrazowanym dziadkiem z dwoma psami komentarze są wyłączone? Jeżeli ktoś jest osobą publiczną i tak chętnie się wszędzie wpycha ze swoimi radami to dlaczego sama nie chce posłuchać mieszkańców miasta?

  1. wojtek mówi

   Bo to jest pan, najwazniejszy na świecie, który wszystko wie najlepiej i nie potrzebuje rad ani mieszkańców ani nikogo innego.
   Na szczeście daliśmy już temu panu odpocząć i nigdy więcej go nie zatrudnimy.

   PS Czy to prawda że w BCK jest pokoik dla kotów ?

 6. Klasyk mówi

  Nawet dzięki disco polo można pomagać chorym i potrzebującym. BRAWO! Niektórzy powinni się uczyć i także wspomóc.

 7. wieś mówi

  OJ, obserwatorze z wioski powstałeś i do ziemi trafisz głupcze tylko nie znasz godziny a za każde słowo
  cię rozliczą. CZYŃ DOBRO i POMAGAJ.

 8. obserwator mówi

  Cieszą się wieśniaki z Biszczy.

  1. Biłgoraj to ja mówi

   Mam nadzieję że ty nie przyjdziesz nigdy po pomoc do Wieśniaków … Bądź zdrów i twoja rodzina … Ić zobacz ile dzieci jest potrzebujących i wtedy się wypowiadaj co im dolega poczytaj … Pozdrowienia od wieśniaka

  2. Biłgorajak mówi

   Bardziej cenię ludzi ze wsi, niż takich przygłupów jak ty – niby z miasta.

  3. Mieszczanka mówi

   Czy uważasz że ktoś z miasta to lepszy jest? Jaka to różnica gdzie kto mieszka

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.