- Reklama -

- Reklama -

Jaka pożyczka jest dostępna dla osób zadłużonych?

Artykuł sponsorowany

- Reklama -

Każdy ma czasem potrzebę pożyczenia pewnej ilości gotówki. Niestety, osoby ze złą historią kredytową mają pewien problem z przyznawalnością pożyczek. Ich wnioski o pożyczkę lub kredyt gotówkowy są po prostu często odrzucane. Rozwiązaniem jest poszukanie pożyczki dla zadłużonych. Co to jest i gdzie szukać najlepszych ofert takich pożyczek?

Jak zadłużenie wpływa na możliwości wzięcia pożyczki

Instytucja pożyczająca pieniądze, jak bank lub firma pożyczkowa, chce mieć pewność, że odzyska należność.W tym celu bardziej lub mniej wnikliwie sprawdza swoich potencjalnych klientów. W trakcie takiej analizy między innymi sprawdzane jest bieżące, a także dawne zadłużenie. Jeśli masz niespłacone zobowiązania możesz mieć więc spory problem z dostaniem nowej pożyczki lub kredytu. Niekiedy także nieterminowa spłata w przeszłości może wpłynąć na dzisiejszą decyzję analityka banku. Wszystkie nasze kredyty i pożyczki, nawet te spłacone, trafiają bowiem do Biura Informacji Kredytowej.
Ocena historii kredytowej pozwala sprawdzić, czy dana osoba jest rzetelna. Jeśli w przeszłości pojawiły się problemy z terminową spłatą – dla banku to zły sygnał. Mając w kolejce także innych klientów, to im udzieli finansowania. To często tak samo ważne, jak analiza Twoich zarobków i zdolności kredytowej.

Pożyczki dla zadłużonych

Osoby z długami nie stoją jednak na zupełnie straconej pozycji. Niektóre firmy mają dla nich ciekawą propozycję. Pożyczki dla zadłużonych charakteryzuje wysoka dostępność. Na przyznanie takiej pożyczki może liczyć nawet osoba z bardzo złą historią kredytową.
Takie pożyczki są jednak zwykle dostępne w nieco niższej kwocie, niż standardowa oferta. Nic dziwnego – pożyczkodawca i tak sporo ryzykuje, godząc się na udzielenie pożyczki komuś, kto w przeszłości nie spłacał długów.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Dlaczego bank nie chce przyznać mi kredytu?

O ile w przypadku firm pozabankowych pożyczki dla zadłużonych są możliwe, w banku nie ma co na nie liczyć. Bank to instytucja, która chce współpracować jedynie z najbardziej rzetelnymi klientami. Jest bardzo dużą instytucją na rynku finansowym. Może sobie więc pozwolić na odrzucenie wniosków tak dużej grupy klientów, jak osoby z długami z przeszłości.

Gdzie szukać pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczek dla zadłużonych powinniśmy więc szukać w firmach pozabankowych. Jest ich dziś naprawdę dużo. Dziś wiele osób korzysta z pożyczek, chcąc zrealizować swoje potrzeby, czy pozwolić sobie na przyjemności bez konieczności długiego odkładania pieniędzy. Firmy pożyczkowe mają dla nich ciekawe propozycje. Klienci mogą liczyć na bardzo dobre oferty – konkurencja na rynku jest bardzo duża!

Wyszukiwarka pożyczek dla zadłużonych – dlaczego warto jej użyć?

Ciężko wyobrazić sobie samodzielne porównywanie wielu ofert firm pożyczkowych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest natomiast użycie do tego gotowego zestawienia na https://super-pozyczka.pl/pozyczki-dla-zadluzonych/ . Nie tylko znajdziesz dzięki niemu najtańszą pożyczkę dla zadłużonych. Oszczędzisz też swój cenny czas.
Ranking na super-pozyczka.pl zawiera aktualne oferty, sprawdzone przez specjalistów super-pożyczki.pl. Dzięki temu masz pewność, że to realne propozycje, dostępne dla szerokiego grona klientów. Po wejściu na stronę rankingu od razu zobaczysz najważniejsze szczegóły dotyczące każdej z ofert. Porównanie ich jest więc bardzo proste!

Czy są darmowe pożyczki dla zadłużonych?

Nie każdy o tym wie, ale na polskim rynku finansowym istnieją też darmowe pożyczki. Oznacza to, że klient firmy pożyczkowej oddaje jedynie tyle, ile od niej pożyczył. Nie ma żadnych odsetek, oprocentowanie wynosi 0%, nie jest też wymagane dodatkowe ubezpieczenie. Taka oferta kierowana jest jednak tylko do nowych klientów danej firmy. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie takiej pożyczki. W przeciwnym wypadku firma może naliczyć dodatkowe koszty. Najczęściej darmowe pożyczki są też dostępne na nieco niższą kwotę, niż zwykłe pożyczki dla zadłużonych.
Pierwsza darmowa pożyczka dla zadłużonych to sposób na przyciągnięcie nowych klientów do firmy pożyczkowej. Pożyczkodawca liczy bowiem, że klient kolejny raz skorzysta z ich oferty. Tym razem będzie to jednak regularna pożyczka – klient zapłaci odsetki za pożyczenie środków. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby po spłacie jednej darmowej pożyczki dla zadłużonych, złożyć wniosek o kolejną. Trzeba natomiast zrobić to już w innej firmie pożyczkowej, która ma taką promocję w swojej ofercie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.