- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Naprawili place zabaw? Bo obiecywali

Pisaliśmy o zdewastowanych i zaniedbanych placach zabaw w Biłgoraju i okolicach. Była prawdziwa lawina Waszych zdjęć i komentarzy. I co? Administratorzy zapewniali, że wszystko naprawią u uporządkują. To teraz sprawdzimy jacy są słowni. Potwierdzacie, że place zabaw już naprawione?

- Reklama -

Opisywaliśmy między innymi zniszczone, niebezpieczne lub zaniedbane obiekty w Soli, w Biłgoraju na ulicy Bagiennej i Korczaka oraz przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju. Administratorzy lub właściciele obiektów zapewniali wtedy pochylenie się nad problemem.

Między innymi wiecedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju obiecywał zajęcie się placem przy szkole, mimo że zniszczeń tam nie dokonują przedszkolaki czy uczniowie szkoły, a najprawdopodobniej przesiadująca tam po nocach młodzież. Po publikacji artykułu 12 lipca otrzymaliśmy maila z konkretnymi informacjami:

Informujemy, że podjęte zostały już działania w celu naprawy zniszczonych elementów placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju.Oczekujemy na dostawę zamówionych elementów. Nastąpi ona w ciągu 7-10 dni roboczych – czytamy w mailu. 

Rodzice potwierdzają, że plac zabaw został naprawiony i zabezpieczony przed wandalami. Na dowód przesyłają zdjęcia nowych huśtawek.

Co z innymi obiektami?  W przypadku placu zabaw na ulicy Korczaka interwencja władz nie była satysfakcjonująca dla rodziców:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Po za wymianą piasku i zabraniem  metalowej skrzyni  wszystko pozostaje bez zmian informuje jeden z rodziców. 

Pytanie, co z pozostałymi placami zabaw w powiecie biłgorajskim, z których wiele po prostu straszyło. Czekamy na komentarz na fb, czekamy też na maile (nowa@gazetabilgoraj.pl)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.