- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Jak Goraj zdobywa miliony?

Gmina Goraj z kolejnym dofinansowaniem ze środków Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. W ramach VI edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład, gmina Goraj otrzymała 2,5 mln złotych. Pieniądze pójdą na modernizację budynku Zespołu Szkół w Goraju.

- Reklama -

Modernizacja Zespołu Szkół w Goraju będzie polegała na : częściowej wymianie pokrycia dachowego wraz z orynnowaniem i dociepleniem ścian zewnętrznych hali sportowej, wymianie źródła ogrzewania budynku wraz z częściową modernizacją instalacji c.o.. Do tego, częściowa wymiana instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem LED:
– Ponadto planuje się wykonanie robót budowlanych w pomieszczeniach budynku (m.in. hala sportowa, siłownia, sale edukacyjne, sanitariaty, klatki schodowe i korytarze) polegających na renowacji podłóg, odnowieniu ścian – informują urzędnicy z Goraja.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Przewidywana wartość całego zakresu robót to: 2.551.021zł., z czego z budżetu gminy Goraj (zaledwie 2%) kwota 51.021 zł. (o ile w postępowaniu przetargowym kwota ta nie zostanie przekroczona – ale mamy nadzieję, że środków wystarczy).
Przewidywany termin zakończenia inwestycji to dokładnie 28 listopada 2025 roku.

 

foto: Zespół Szkół w Goraju

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. majka mówi

    kupuja przed wyborami dają a rzeczywiscie nie mają ,tak działa PiS zadluza polske na wielkie lata

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.