- Reklama -

- Reklama -

Jak głosowali mieszkańcy gminy Biszcza

Za nami II tura wyborów samorządowych. Zobacz, ile głosów zdobyli kandydaci na wójta w poszczególnych obwodach.

- Reklama -

Obwód nr 1

Bukowina, Wola Kulońska

Genowefa GÓRNA – 136

Zbigniew PYCZKO – 453

- Reklama -

Obwód nr 2
Biszcza, Biszcza Osiedle
Genowefa GÓRNA – 351

Zbigniew PYCZKO – 200

 

Obwód nr 3

Biszcza, Wólka Biska-Żary, Budziarze-Suszka

Genowefa GÓRNA – 320

Zbigniew PYCZKO – 158

 

Obwód nr 4
Gózd Lipiński

Genowefa GÓRNA – 153

Zbigniew PYCZKO – 207

 

W drugiej turze wyborów zwyciężył dotychczasowy wójt Zbigniew Pyczko (1018 głosów). Genowefa Górna zdobyła 960 głosów.

 

- Reklama -

39 Komentarze
 1. Lola mówi

  Pani G. Miała na tyle uczciwe podejście do sprawy że nie wynajeła pyczko-busa i nie woziła mieszkańców na wybory żeby na nią głosowali , nie zastraszała swoich pracowników aby wszyscy chodzili na jej spotkania i przedewszystkim chciała debaty a skoro wasz szanowny wójt tego nie chciał to co miał do ukrycia, co tak naprawdę ukrywa obietnic poskładał tysiące wszyscy będą mieli prace w gminie w szkole gdzie się tylko da a pierwsza osoba która powinna być zwolniona to jego sekretarz pan z wąsem bo wstyd przynosi całej gminie pije i jedzie samochodem i ma przyzwolenie na to dobry gospodarz powinien to powstrzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Tom tom mówi

  Wam biszczanom to widzę że się wydaje że w metropolii mieszkacie, a tak naprawdę to słoma z butów wystaje na pół metra. Hałaje jedne.
  Brawo Bukowina i Gózd 👍💪

 3. Ten z Biszczy mówi

  Jaka to jest ludzka głupota mówić o zadłużeniu. A co on te pieniądze przejadł???? Jak pracę są robione to potrzebne są pieniądze i tylko mała część wkładu gminy więc korzystamy do oporu i brawo Pyczko . Górna by nie zadłużyła bo by nic nie robiła albo by swoje świnie i byki sprzedała i dodała do inwestycji napewno. Skoro Pyczko narobił długów to niech teraz spłaca a nie Pchać Górną co i tak dom za bs spółdzielcze postawiła.

  1. Ten nie z Biszczy mówi

   Pan swój dom też tak zadłuża?

   1. Ten z Biszczy mówi

    Jasne że tak. Mnóstwo jest ludzi zadłużonych dzięki inwestycjom za środki Unijne. Kiedy 60-80% kosztów pokrywane są to tylko korzystać bo wiecznie tak nie będzie. Dług powoli spłaci a to co zrobione zostanie i nikt nie zabierze. Myślenie ludzi zatrzymanych w PRL.,, nic nie robić i nie zaciągać kredytu bo po co „.

 4. Happy Potok mówi

  Czy mieszkańcom Bukowiny mieszkających na koloniach naprawdę nie należy się dojazd do posesji rodem z XXI wieku? Moim zdaniem świetna decyzja Pana wójta.

 5. OSP mówi

  Pyczko W swojej wsi zmarnował remize a tyle pracy i pieniędzy włożyli w to strazacy i mieszkańcy bukowinywszystko poszło w nicość. A kolędników zbierających na szkołę poszczuje psami niech idą na warszawskie po zapomoge do swojego hojnego” wojta” jak go sobie wybrali i sie niech nie osmieszaja!!

 6. Paulina mówi

  Przynajmniej pan Pyczko nie chodzil po domach i nie piszczal głosuj na mnie głosuj na mnie. Trzeba nie mieć wstydu aby tak robić. Taka uczciwość? Cała rodzina i znajomi górnej bluzgali wójta na portalu społecznościowym. Gdzie ten honor? Wstyd bedzie wójtowi w oczy spojrzeć

 7. Kurła Pieter mówi

  Teraz Bukowiasom w nagrodę drogi zrobi do każdej obory, a w Biszczy za karę nową powiatową zwinie 😀

  1. Pjoter mówi

   Aniu, to naprawdę Ty?

 8. Strażak mówi

  Brawo! Świetny wybór! Grunt, że Bukowina poszła za swoim, a nie ja Biszcza klapki na oczach, najwięcej się u nich robi i dalej nic nie widzą 🙂 Teraz pozostał im tylko lament Panie Pyczko, niech się Pan nie przejmuje! Sam jestem z Biszczy i z dumą poszedłem za Panem, przynajmniej ja nie byłem ogłupiony tym płaczem po domach Pani G. 🙂

  1. Kurła Pieter mówi

   Co takiego Ci zrobił w Biszczy? Drogę powiatową? 😀 głupich nie sieją…

   1. Strażak mówi

    No a żebyś wiedział, wyjeżdżam na nową drogę, chodnikiem nowym sobie idę, za prąd mało place bo fotowoltaike mam, ciepła wodę mi solary grzeją, a no i jeszcze nie muszę z węglem zapier..dzielac ino pelet wadze i nie muszę dwa dni do pieca zaglądać, pewnie że nic nie było robione, ale no cóż kto chciał to wziął, Pani G. Zrezygnowała z pieca za 1.5 tys za dopłatą a kupiła za swoje 10 tys, żeby pokazać jaka jest bogata, a na zebraniach wypominajac Panu Pyczce ile to ma zadłużenia rodzinnego, toż to wstydu nie ma kobieta. „Na swojej piersi żmije wychować” jak to mówią,jeszcze pamiętam jak 4 lata temu go broniła przed debata z Panem Mazurkiem, a teraz sama chciała, ale co z tego na szczęście wygrał uczciwy człowiek który powinien być gdzie jest. Ciemnota i niewiedza się szerzy, trzeba zrobić z tym porządek!

  2. Kurła Pieter mówi

   Bzdury opowiadasz, pewnie od gnoju wracasz…

   1. Kamil mówi

    No pewnie od Ciebie wracal…

  3. Paulina mówi

   Ja też z Biszczy i płacze mnie nie przekonały 😂 to był świetny wybor

 9. Biszcza mówi

  Gdyby prowadził uczciwie kampanie to by przegrał i taka jest prawda

  1. Andzia mówi

   Prawda…

  2. Młody mówi

   Biszcza mówi. O ho ho . Jeden pacan i odrazu mysli ze jest pempkiem swiata . To co Ty myslisz to sobie w d..e wsadzić możesz.

 10. Zły mówi

  Teraz to Bukowiasom drogi porobi nawet do każdej obory, Biszcza nie głosowała to im nawet asfalt zwinie…

 11. Qoorpha mówi

  A co z chodnikiem

 12. Stanislaw mówi

  Bardziej zadłużyć już nie można gminy bo pyczko tak rządził ze ze już wszystkie banki odmawiają mu zaciagniecie kredytu. Pani Górna umie z głowa zarządzać. Wielka szkoda ze nie wygrała:((((

  1. ja mówi

   Idz do niej plakać.

  2. Ten z Biszczy mówi

   To siedzieć na stołku i nic nie robić. Górna to cudo twórczyni się znalazła co by pieniądze ze spółdzielczego wpompowała w gminę.

 13. Stanisław mówi

  Szkoda że Pani Górna nie wygrała bardzo ubolewam nad tym:((( , a brakowało tak niewiele…Zdecydowana większość mieszkańców Bukowiny ma klapki na oczach i nic nie widzi. Sam jestem z Bukowiny i przyznaję, ze głosowałem na Panią Górną ponieważ oczekiwałem zmian na lepsze nie mogę patrzeć na to jak gmina jest zadłużana, a baki już odmawiają kredytowania .A sama szkoła w Bukowinie? jest w tragicznym stanie…ale teraz rodzice tej szkoły już nie muszą się martwić i chodzić po Kolendzie po wsi i zbierać pieniędzy na jej remont tak jak zawsze co roku to robili za rządów Pyczki bo teraz ponownie go wybrali więc szkoła będzie nie do poznania tak ja odmieni ten zaradny gospodarz…

  1. Leszek mówi

   Pan Pyczko dla Ciebie…

   1. ja mówi

    Na „pana” to trzeba sobie najpierw zasłużyć!!!! Sam garnitur nie wystarczy….

    1. Leszek mówi

     Widze jak pana w domu wychowali.

 14. pasza mówi

  Cieszy tylko fakt, że Górna zachowa dobre zdrowie i spokuj ducha co niewątpliwie straciłaby łatajac dziury po tak nieudolnym poprzedniku. Sam jest mocno zdesperowany, że chce dalej w to brnąć. A tak na marginesie, kiedy remont GOK-u w Biszczy? Czyżby pieniądze „załatały” inne przedwyborcze potrzeby??

  1. ALa mówi

   No prawda na 11 listopada GOK miał być pięknie wyremontowany spotkanie miało być w odmiennionej sali !!!!!! Taka była obietnica pana Wójta w okolicach wiosny tego roku.

 15. Anka mówi

  Z górną by nasza gmina przepadła! Zadłużyła by ją jeszcze bardziej niz jest zadłużona

  1. Gosc mówi

   A skąd masz takie informacje?

  2. Marian mówi

   Jeżeli banki nie chcą udzielać kredytów, to bardziej zadłużyć się jej nie da 😉

 16. Anka mówi

  Mieszkańcy chcą aby się gmina rozwijała nadal A nie wszystko stało w miejscu i jeszcze jakieś skandale z ksiedzem

  1. Noname mówi

   Faktycznie się rozwija widać to bardzo dobrze po tym jak prezentuje się szkoła w Bukowinie. Robi się miejsce dla pieszych i stawia barierki tam gdzie to w ogóle nie jest potrzebne.

 17. gosc mówi

  i bardzo dobrze

 18. Jan Kowalski mówi

  Ja widać ludzie dalej chcą żeby gmina była zadłużana.

 19. Karolina mówi

  Bukowina pięknie sie spisala brawo!

 20. Karolina mówi

  Zbigniew Pyczko Gratulacje!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.