- Reklama -

- Reklama -

Ja Tobie, a Ty mnie…

To tytuł konkursu plastycznego, który ogłoszony został z okazji dnia autyzmu. Jego organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju. W czwartek 28 kwietnia odbyła się gala podsumowująca połączona z integracyjnym spotkaniem dla uczestników.

- Reklama -

Na konkurs napłynęło mnóstwo prac z całego województwa. Jury pod kierunkiem Anny Świcy z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju wyłoniło zwycięzców, choć było to nie lada wyzwanie.

Mulawa podziękowania

Oprócz rozdania nagród i dyplomów miała miejsce część artystyczna. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Radzięcinie przedstawiły inscenizację wiersza „Na straganie”, a uczniowie ze Szkoły Podstawowej Specjalnej odegrali „Rzepkę”.

Po poczęstunku zaproszone dzieci miały okazję poznać świat autyzmu. Kadra Zespołu Szkół Specjalnych w Biłgoraju przygotowała ciekawe zajęcia przybliżające sensoryczne doznania osób w spektrum.

Organizatorzy tego wydarzenia dziękują sponsorom, tj. firmie Model Opakowania Sp. z o.o., Urzędowi Gminy Biłgoraj, Drukarni Reklamy „Bilka” w Biłgoraju, Hodowli Areth.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.