IV liga 2019/2020, grupa lubelska

W finale rozgrywek RKS Rondo Rzeczyce po emocjonującym 5-setowym meczu pokonało ubiegłorocznego zwycięzcę turnieju Top 300 3:2 (25:23, 24:26, 25:19, 21:25, 16:14).

Zwycięska drużyna grała w składzie: Konrad Łoziński (kapitan), Michał Buryta, Maciej Oleszek, Arkadiusz Budzyński, Rafał Polski, Paweł Szymanik, Daniel Pelc, Dawid Sołtys, Piotr Laskowski.

Mecze finałowe turnieju, rozgrywanego tradycyjnie „O Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Biłgoraj”, odbyły się w piątkowy wieczór 8 listopada w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przed meczem finałowym rozegrano trzy spotkania:

– o miejsce piąte Tytan Gózd wygrał z Nadleśnictwem Biłgoraj 3:2 (25:18, 20:25, 25:27, 25:19, 20:18),

– o miejsce trzecie PHU Sarzyna zwyciężyło z UKS Leśnik Biłgoraj 3:1 (25:22, 25:17, 20:25, 25:21).

Zespoły uczestniczące w turnieju finałowym nagrodzone zostały pucharami, a wszyscy zawodnicy pamiątkowymi medalami.