IV liga 2018/2019, grupa lubelska

W miniony weekend po przerwie zimowej ruszyły rozgrywki piłkarskie w naszym regionie.

W sobotę czwartoligowi piłkarze Łady 1945 Biłgoraj podejmowali w meczu „o sześć punktów” sąsiada w tabeli Kłosa Chełm. Mecz rozpoczął się od szybkiej straty bramki przez gospodarzy, którzy przegrywali 0:1 już w 12. minucie meczu. Po błędzie obrońców Krzysztof Rak z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Łukasza Szawarę. Z biegiem czasu gospodarze próbowali odrobić straty, ale nie mogli przebić się przez dobrze i twardo grającą defensywę gości. Tym sposobem trzy punkty zgarnął Kłos i zepchnął Ładę w strefę spadkową. Kolejny mecz podopieczni Bartłomieja Kowalika zagrają na wyjeździe z Huczwą Tyszowce.

Łada 1945 Biłgoraj − Kłos Chełm 0:1 (0:1)

Bramka: Rak 12

Łada: Szawara − Raduj, Chmura, Myszak, Kuliński (83 Poliwka), Birut, Nawrocki (46 Dorosz), Krzyszycha (63 Paćkowski), Solomatin (68 Dziurdza), Czok (85 Nesterenko), Skubis.

Pozostałe wyniki 17. kolejki 23-24 marca

Górnik II Łęczna – Huczwa Tyszowce 4:2, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polesie Kock 0:0, Lublinianka Lublin – Powiślak Końskowola 3:2, Kryształ Werbkowice – MKS Ryki 3:0, Hetman Zamość – Orlęta Łuków 5:1, Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź 2:0, Start Krasnystaw – Lewart Lubartów 1:1.

Zapowiedź 18. kolejki 30-31 marca

Górnik II Łęczna – Polesie Kock, Kłos Chełm – Start Krasnystaw, Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa, Victoria Żmudź – Hetman Zamość, Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice, MKS Ryki – Lublinianka Lublin, Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski, Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj.