- Reklama -

- Reklama -

Inwestycyja w energię odnawialną

Aby nie martwić się już nigdy rachunkami za energię elektryczną, drogie ogrzewanie, częsty wywóz ścieków, wystarczy złożyć wniosek, a dostaniemy nisko oprocentowaną pożyczkę bezpośrednio od funduszu, która w części zostanie umorzona. Ponieważ w programie nie uczestniczą żadne banki, nie musimy obawiać się o zdolność kredytową, a ratę pożyczki możemy zawsze dobrać sobie w wysokości oszczędności, które uzyskamy poprzez montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła czy innego źródła, co w rzeczywistości daje nam samospłacającą się pożyczkę, która nie obciąża domowego budżetu. W regulaminie fundusz zaleca, aby każdy wnioskodawca wybrał wykonawcę rzetelnego oraz by wykonanie przedsięwzięcia zlecić specjalistycznej firmie.

Lider rynku energii odnawialnej firma GoldSun już jest gotowa do realizacji programu. Specjaliści z GoldSun zajmą się przygotowaniem wniosku, wykonaniem projektu instalacji, montażem elektrowni oraz zgłoszeniem do zakładu energetycznego. Firma GoldSun jako jedna z nielicznych pracuje na sprzęcie najwyższej jakości: panelach fotowoltaicznych SELFA PV i konstrukcji montażowej CORAB. Firma SELFA jest największym producentem modułów fotowoltaicznych w Polsce, z jej paneli zbudowane są zarówno małe instalacje, jak i farmy fotowoltaiczne. Firma CORAB to największy polski producent systemów montażowych. Dodając do tego falownik najwyższej klasy, możemy mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna wybudowana przez firmę GoldSun spełni nasze wszystkie oczekiwania i będzie służyła długie lata. Firma przyjmuje również wnioski na wymianę kotłów, montaż pomp ciepła oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Dofinansowanie EKODOM przeznaczone jest na całe województwo lubelskie, jasną sprawą przy takich dofinansowaniach jest to, że środki są ograniczone, więc im wcześniejsze zgłoszenie chęci uzyskania dofinansowania tym większa szansa. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska przyjmuje wnioski do 30 listopada, jednak chcąc mieć pewność otrzymania funduszy, należy zgłosić się jak najszybciej. Jeżeli chcą państwo przestać płacić za prąd, mieć własną instalację fotowoltaiczną zbudowaną przez profesjonalistów na najwyższej jakości sprzęcie oraz otrzymać dofinansowanie, prosimy nie zwlekać.

- Reklama -

Firma GoldSun przyjmuje zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Można też umówić się na bezpłatną wizytę z technikiem pod numerem telefonu 84 888 01 87.

Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na środki przeznaczone na program EKODOM przez Fundusz Ochrony Środowiska.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.