- Reklama -

Inwestycje w Aleksandrowie zaplanowano

Na początku roku każdy samorząd planuje inwestycje na kolejny rok. Także w gminie Aleksandrów rada zatwierdziła już wydatki na inwestycje w 2019 roku.

W Aleksandrowie trwa przygotowanie do nadchodzącego sezonu i prac inwestycyjnych. Wszystkie cele zostały już określone, a pieniądze na ich realizację zaplanowane.

Na wydatki inwestycyjne w 2019 roku samorząd wyda 800 tys. zł. 40 tysięcy złotych kosztować będzie rozbudowa kolejnych odcinków wodociągu i kanalizacji.

- Reklama -

Gro środków, czyli 460 tys. zł zaplanowano na budowę trzech dróg i chodników. Pierwsza z nich to inwestycja w Aleksandrowie Trzecim i Czwartym. Będzie ona kosztować blisko 200 tys. zł. Kolejna droga powstanie w Aleksandrowie Drugim. Na jej budowę zaplanowano 100 tys. zł. Za 60 tys. zł powstanie także chodnik przy ulicy Słonecznej.
Kolejne 130 tysięcy złotych kosztować będzie rozbudowa i modernizacja budynku Przychodni Zdrowia w Aleksandrowie. Natomiast na rozbudowę i modernizację budynku OSP w Aleksandrowie Pierwszym samorząd wyda 150 tysięcy złotych.
Są potrzeby także w zakresie docieplenia szkół. Na przygotowanie wniosku o docieplenie budynku Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie Pierwszym gmina przeznaczyła w tym roku 20 tys. zł.

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Jan mówi

    Wiecznie jedna bardzo kosztowna inwestycja ośrodek zdrowi za 1mln 250000 zł ciwkawe na jakiej kwocie się skończy pozdrawiam

  2. Jan mówi

    Wieczna inwestycja Ośrodek Zdrowia za 1 mln 250000 zł co za pieniądze można by było dobrego dla mieszkańców zrobić

  3. zainteresowany mówi

    Za ostatniej rady to Rada ustalała budżet teraz to wójt sam ustalił ale co ta wydztki 800 tyś zł ostatnio było ok 5 mln zł to był budżet 6 razy większy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.