- Reklama -

Integracyjne spotkanie w Szkole Podstawowej w Woli Dereźniańskiej

29 września br. na boisku Szkoły Podstawowej w Woli Dereźniańskiej odbyło się integracyjne ognisko z okazji „Dnia Pieczonego Ziemniaka”. Na zaproszenie dzieci i wychowawczyni z oddziału przedszkolnego z SP w Woli Dereźniańskiej odpowiedziały dzieci i ich pani z oddziału przedszkolnego z SP w Dereźni.

Mali uczniowie po krótkim przywitaniu i zapoznaniu szybko odnaleźli się w nowym otoczeniu. Po honorowym rozpaleniu wcześniej przygotowanego ogniska zaproszono wszystkich do wspólnego pieczenia kiełbasek, warzyw i owoców. Uśmiechy nie schodziły z twarzy nie tylko dzieci, ale również rodziców. Przedszkolaki zgodnie uznały, iż takie upieczone zdrowe smakołyki nad ogniskiem smakują najlepiej.

  Po posiłku rozpoczęły się wspólne zabawy na boisku. Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej, dziewczynki natomiast wybrały skakanki, hula-hop, kolorową chustę. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się malowanie kredą pięknych kolorowych rysunków na chodniku przed szkołą.

- Reklama -

  Po wszystkich niespodziankach tego pięknego słonecznego dnia wszyscy uczestnicy byli  naprawdę szczęśliwi, co widoczne było w ich roześmianych oczach.

  Na pożegnanie uczniowie i wychowawczyni ze szkoły w Dereźni zaprosili swoich nowo poznanych kolegów i koleżanki do rozegrania meczu w hali sportowej w ich szkole, na co gospodarze zgodzili się z wielkim entuzjazmem.

 

 

J. Dzido

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.