kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Integracja firmowa na Arenie Mocy

- Reklama -

Firmy, które chciałyby zorganizować ciekawą imprezę integracyjną, mogą wybierać spośród dużej ilości ofert. Jednak nieliczne z nich są połączeniem aktywności wraz z możliwością chilloutu. Jeżeli właśnie takiego połączenia szukacie, to z całą pewnością Arena Mocy stanie się propozycją godną uwagi! Jest to miejsce, w którym można rozwinąć umiejętności komunikacyjne oraz pracę zespołową!

Arena Mocy – aktywna firmowa integracja na największym polu paintballowym w Polsce

urząd MArszałkowski projekt

Arena Mocy do duże pole paintballowe , a także miejsce gdzie zorganizujesz imprezę firmową a także park rozrywki i rozwoju, znajdujący się w Sierakowie, zaledwie 20 minut jazdy od Krakowa. Zajmuje bardzo dużą przestrzeń z licznymi atrakcjami, dzięki czemu Arena mocy uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc do gry w paintball. Znajdują się tutaj aż 4 pola paintballowe: Arena Hana Solo i Świątynia Jedi dla osób średniozaawansowanych, Kessel dla zaawansowanych graczy oraz Dandoran dla prawdziwych wymiataczy! Na miejscu oferowana jest odzież do paintballa oraz wysokiej jakości sprzęt do paintballa. Jednak Arena Mocy to nie tylko pole paintballowe.

Moc atrakcji w jednym miejscu

Na uczestników imprez integracyjnych czeka wiele niespodzianek! W kompleksie jest 5 profesjonalnych torów RC oraz doskonale wyposażona wypożyczalnia samochodów zdalnie sterowanych. Do dyspozycji uczestników jest także strzelnica paintballowa. Można także skorzystać z całorocznego budynku, w którym znajduje się multimedialna sala konferencyjna, sala gier, bar, szatnie oraz łazienki z prysznicami. Budynek dla gości urządzony jest w klimacie Gwiezdnych Wojen. Znajdują się tam liczne gry – zarówno flipery, stoły do piłkarzyków i gry video z lat 90., jak i profesjonalny tor Carrera Slot Wars z replikami prawdziwych samochodów wyścigowych z koniecznością tankowania. Obsługa może przygotować catering, zimną płytę, dania gorące lub obsługę kucharską. Na terenie obiektu znajduje się także miejsce na ognisko i grill.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Miejsce zaprojektowane przez specjalistów

Cały teren został zaprojektowany przez specjalistów oraz drużynę Assassins Kraków, która wygrała finał WORLD CUP PAINTBALL organizowany na Florydzie. Może poszczycić się ponad 40 pucharami. Ich doświadczenie jest ogromne i to właśnie oni podjęli się przygotowania terenu pod jeden z najlepszych w Polsce ośrodków Paintballowych – Arena Mocy! Jeżeli chcesz zorganizować swoim pracownikom aktywny wypoczynek pełen wrażeń, jest to miejsce idealne!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.