- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Podpowiadają, którą szkołę wybrać

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju wydało kolejny aktualny Informator Oświatowy z ofertą edukacyjną szkół i placówek powiatu biłgorajskiego na rok szkolny 2022/2023.

- Reklama -

Na 46 stronach umieszczono informacje o kierunkach kształcenia szkół średnich, ofertę Zespołu Szkół Specjalnych oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Młodzieżowego Domu Kultury. – Drogi Ósmoklasisto, chcemy Ci podpowiedzieć, jaką szkołę średnią wybrać i jak zrobić to mądrze? Zapraszamy Cię zatem po wiedzę do naszych szkół. Masz do wyboru: 4-letnie liceum ogólnokształcące, 5-letnie technikum i 3-letnią szkołę branżową I stopnia – napisał we wstępie do Informatora Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski.

Informator Oświatowy wydany został jako publikacja w formacie A4. Na 46 stronach umieszczono dokładny opis siedmiu szkół średnich, tj. Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, I LO im. ONZ, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Leśnych oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu.

Placówki oferują kształcenie w liceach, technikach i szkołach branżowych. Kształcą w konkretnych, poszukiwanych na rynku pracy, zawodach oraz solidnie przygotowują do podjęcia studiów wyższych i wychowują do odpowiedzialnego dorosłego życia. Placówki oferują możliwość zamieszkania w internacie, bogato wyposażone klasopracownie, szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych oraz bogatą ofertę sportową. W Informatorze zawarte są także dane teleadresowe poszczególnych placówek oraz adresy ich stron internetowych i profili w mediach społecznościowych, gdzie znaleźć można aktualności z życia placówki oraz galerie zdjęć.

- Reklama -

– Drogi Ósmoklasisto, oddajemy w Twoje ręce Informator Oświatowy. Zajrzyj teraz do środka i zapoznaj się z bogatą ofertą szkół ponadpodstawowych powiatu biłgorajskiego. Poszukaj, sprawdź, zastanów się i zdecyduj! A, zapewniam Cię, jest w czym wybierać. Nasze szkoły, to szkoły otwarte na rozwijanie pasji i odkrywanie talentów, szkoły przyjazne dla ucznia, doskonale wyposażone, realizujące unijne projekty, osiągające sukcesy. Twój wybór! Mądry wybór! Zapraszamy – dodaje  starosta biłgorajski.

Informator kolportowany jest wśród uczniów klas VIII szkół podstawowych powiatu biłgorajskiego i powiatów ościennych. Dostępny jest także w wersji elektronicznej. Kliknij tutaj.

/Powiat Biłgorajski

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.