Wydarzenie było okazją do podkreślenia znaczenia oddolnych inicjatyw oraz aktywności mieszkańców w budowaniu silnej i zintegrowanej społeczności lokalnej. Program „Działaj Lokalnie”, realizowany we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, od 26 lat wspiera projekty społeczne, które odpowiadają na realne potrzeby mieszkańców i przyczyniają się do poprawy jakości życia w regionie.
W tegorocznej edycji wsparcie finansowe trafiło do inicjatyw, które angażują lokalną społeczność, rozwijają współpracę oraz wykorzystują potencjał i zasoby regionu. Wśród nagrodzonych znalazły się projekty o różnorodnym charakterze. Od działań integracyjnych, przez inicjatywy edukacyjne, po przedsięwzięcia promujące aktywność społeczną i kulturalną.
Podczas uroczystości podkreślano, że każdy pomysł na działanie społeczne ma znaczenie, a nawet niewielkie inicjatywy mogą przynieść realne, pozytywne zmiany. Wręczenie grantów było nie tylko formą wsparcia finansowego, ale również wyrazem uznania dla zaangażowania mieszkańców w rozwój swoich miejscowości.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.