- Reklama -

Indeksy mają już w kieszeni!

"Budowlanka" ma powody do dumy. Kolejni uczniowie zdobywają indeksy na uczelnie. A to dzięki osiąganym wynikom w konkursach, testach i olimpiadach. 

Patryk Małysa z klasy IIIa TB został finalistą XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, która odbyła się 7-8 kwietnia.

Patryk zdobył indeks na kierunki budowlane już w etapie okręgowym. A do tytułu laureata w etapie centralnym zabrakło tylko 1,5 punktu.

- Reklama -

Kolejny sukces uczennic "Budowlanki" to wysokie wyniki Natalii Grabias i Karoliny Mikszy z IIIb LO. Dziewczęta uzyskały tytuł laureata V Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Administracji Publicznej, który odbył się w 4 kwietnia 2017 r. w gmachu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Natalia zajęła I miejsce i zdobyła nagrodę główną – indeks na kierunek Administracja na KUL-u. Tytuł laureata otrzymała także Karolina Miksza, która w konkursie zajęła II miejsce.

Także Michalina Pasierbiewicz z klasy IIIc LO otrzymała indeks na studia. Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu "Krajobraz wokół mnie" był Instytut Architektury Krajobrazu na Wydziale Matematyki, Informatyki i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Nagrodami w konkursie były indeksy na kierunek Architektura Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Michalina za swoją pracę zdobyła wyróżnienie i otrzymała indeks na kierunek Architektury Krajobrazu na KUL. 

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom i życzymy kolejnych sukcesów!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.