Moto Tech

- Reklama -

Inauguracja roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Rakówce

Na początku głos zabrała dyrektor szkoły Elżbieta Droździel, która powitała zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli, szczególnie ciepło witając dzieci z oddziału przedszkolnego, które w tym roku rozpoczynają naukę w szkole. Złożyła uczniom życzenia samych sukcesów w nowym roku szkolnym oraz wielu radosnych dni. Przekazała również życzenia od członka Zarządu Województwa Lubelskiego Arkadiusza Bratkowskiego.
Następnie przedstawiła nauczycieli i pracowników szkoły, a także przekazała informacje na temat organizacji pracy szkoły w nowym roku szkolnym.
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego uświetnił swoją obecnością Ireneusz Tracz, prezes Firmy P.P.H.U. AGRO-BIT Sp. z o.o, który jest partnerem handlowym GRUPY AZOTY SA i prowadzi sprzedaż środków do produkcji rolnej na terenie gminy Księżpol. W ramach akcji edukacyjno-promocyjnej "Lider Polskiej Dystrybucji" wręczył on uczniom klas II i III zestawy edukacyjne zasponsorowane przez Grupę Azoty SA.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, aby spotkać się z wychowawcami. Następnie wszyscy udali się do uroczystą Mszę świętą do miejscowej kaplicy, którą celebrował ksiądz Rafał Łukiewicz.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szklonym 2017/2018.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.