- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Ilość zakażeń rośnie

Raport dzienny zakażeń koronawirusem na 11 marca 2021 roku, dane ze strony www.gov.pl.

Cała Polska:

W czwartek (11 marca) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 21 045 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w całej Polsce. Zmarło 276 osób, 99 wyłącznie z powodu COVID-19.

Województwo lubelskie:

- Reklama -

W ciągu minionej doby w województwie lubelskim zostało zakażonych 601 osób. Zmarło 15 chorych na choroby współistniejące z COVID-19, 1 wyłącznie z powodu COVID-19.

Powiat biłgorajski: 

W powiecie biłgorajskim zostało zakażonych 60 osób. W ciągu ostatniej doby 1 osoba zmarła z powodu COVID-19. 

  • Liczba osób objętych kwarantanną: 716
  • Liczba wykonanych testów: 178
  • Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 62
1 komentarz
  1. Ignorantka mówi

    Wiecie co moi drodzy. To jest smieszne zeby w calym powiecie wykonano tylko 178 testów. Co to nie ma chetnych czy nie ma kasy na testy. A moze nie ma zakazonych. Tych testów powinno sie wykonywac tysiacami. testowac i izolowac zakazonych. Inaczej nie uda sie pokonac pandemii. I ludzie beda chorowac i umierac. Zarty to b yły na poczatku i juz sie skonczyły. teraz albo uda nam sie opanowac pandemie albo polegniemy. jak narazie przegrywamy we wszyskim. obostrzen nie przestrzega wielu. kazdy narzeka . A trzeba zacisnac pasa i zewrzec szczeki i przeczekac ten ciezki czas. No imyslec tez. jesli ktos moze byc chory to powinien obowiazkowo tesr zrobic. Zycie wazniejsze niz jakas praca. A zdarza sieze chorzy sa i wieda ze sa chorzy i do pracy przychodza . To juz glupota w czystej postaci jest. Jesli sami sobie nie pomozemy to nikt nam nie pomoze. tak a jest prawda, wiec na co czekamy? Na cud? Heh cuda sie zdarzaja na filmach tylko. Zycie to inna bajka niestety.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.