- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

III Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar UKS ,,LEŚNIK”

15 grudnia 2016 roku Uczniowski Klub Sportowy LEŚNIK zorganizował III Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar UKS ,,LEŚNIK”. W turnieju wzięły udział zaproszone reprezentacje z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oraz reprezentacja Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Turniej był wyrównany i bardzo emocjonujący. Każda drużyna raz zwyciężyła i poniosła jedną porażkę. O kolejności w turnieju zadecydował bilans zdobytych i straconych setów. W ostateczności zwyciężczyniami zostały dziewczęta z ZSZiO przed ,,Leśnikiem” i ,,Budowlanką”.
Był to turniej, który dał szansę na rywalizację i podnoszenie swoich umiejętności wśród szkolnych zespołów dziewczęcych. Dał możliwość rozwijania współpracy i kontaktów między szkołami.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy a wyróżniające się zawodniczki statuetki. Są to: Maria Kuźma – ZSZiO, Izabela Brodziak – ZSBiO, Agnieszka Kopacz – ZSL. W rozegranym podczas turnieju konkursie na najlepsze przyjęcie zwyciężyła Kinga Wujec – ZSBiO. Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju wybrano Ewelinę Okoń – ZSZiO.

- Reklama -

UKS Leśnik

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.