- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

III Cross Bojarski i Bieg Mikołajkowy

- Reklama -

  


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Rada Osiedla Bojary już po raz trzeci zaprosiły wszystkich chętnych do uczestnictwa w III Crossie Bojarskim oraz Biegu Mikołajkowym.

To wydarzenie na stałe wpisało się już w kalendarz imprez. Pogoda była kapryśna, ale mimo wszystko nie brakowało chętnych, by swój wolny czas spędzić w sposób aktywny na świeżym powietrzu i poczuć wyjątkowy klimat zbliżających się świąt.

Kilkadziesiąt osób wystartowało sprzed Urzędu Miasta Biłgoraj w ramach rekreacyjnego Biegu Mikołajkowego. Uczestnicy byli poprzebierani w barwne świąteczne stroje. Trasę pilotowali biłgorajskie stowarzyszenia biegowe oraz biłgorajscy policjanci na czele z I zastępcą komendanta powiatowego policji młodszym inspektorem Ryszardem Smoluchem.

- Reklama -

Trasa biegu prowadziła nad zalew Bojary, gdzie na wszystkich czekały kolejne atrakcje, a wśród nich konkurs na najlepsze mikołajkowe przebranie, losowanie nagród oraz ciepły posiłek.

Następnie odbył się Cross Bojarski. W biegu wzięło udział 67 zawodników, mieli oni do pokonania 5-kilometrową trasę leśnymi ścieżkami. Jako pierwszy na mecie pojawił się Damian Bernaś. Tuż za nim był Jakub Socha oraz Jan Kornik. Z kolei najszybsza była Oliwia Hałka. Drugą kobietą na mecie była Anna Trzeźwińska trzecią zaś Joanna Wasilewska.

Sobotnia impreza to również finał akcji 100 na 100 dla Niepodległej. Biegacze i rowerzyści, którzy uczestniczyli w imprezach organizowanych przez OSiR i przebiegli minimum 100 km, otrzymali koszulki oraz unikatowe medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Na zakończenie nie zabrakło też chętnych do kąpieli.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.