III Biegi Majowe nad zalewem Biszcza-Żary

Zawodnikom kibicowali również przedstawiciele lokalnych władz: zastępca wójta Bernadeta Cichorz oraz przewodnicząca Rady Gminy Biszcza Genowefa Górna. Po zakończeniu biegów każdy uczestnik mógł wziąć także udział w loterii. Do wygrania były atrakcyjne nagrody: Tablet, leżak plażowy, dwa bezpłatne wjazdy na parking w sezonie letnim, dwa jednodniowe karnety na zjeżdżalnię i wiele innych.  

Dziękujemy sponsorom III Biegów majowych: Park Wodny Watershow – Łukasz Gielmuda, Bank Spółdzielczy w Biszczy, Wypożyczalnia sprzętu wodnego „BIKA” Grum Ireneusz, PSB Mrówka Biłgoraj oraz Wójt Gminy Biszcza – Zbigniew Pyczko.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom zawodów, opiekunom, wszystkim osobom zaangażowanym w organizację imprezy, w szczególności Panu Krzysztofowi Blicharzowi Prezesowi Szkolnego Związku Sportowego w Powiecie Biłgorajskim, Dorocie Bernaś z Klubu Sportowego ” Znicz” oraz Mirkowi i Agnieszce Buła ze Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Biszczy za pomoc w organizacji imprezy.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową zawodów

Kategoria I (rocznik 2010 i młodsi – dystans 200 m, kat. dziewcząt)

1 miejsce – Sara Pintal

2 miejsce – Nikola Skakuj

3 miejsce – Oliwia Partyka

Kategoria I (rocznik 2010 i młodsi – dystans 200 m, kat. chłopców)

1 miejsce – Hubert Blicharz

2 miejsce – Sebastian Juryczyn

3 miejsce – Rafał Lewkowicz

Kategoria II ( roczniki 2008 – 2009- dystans 400 m, kat. dziewcząt)

1 miejsce – Natalia Szabat

2 miejsce – Weronika Sitarz

3 miejsce – Sabina Socha

Kategoria II ( roczniki 2008 – 2009- dystans 400 m, kat. chłopców)

1 miejsce – Radosław Flis

2 miejsce – Miłosz Bazan

3 miejsce – Adrian Makuch

Kategoria III ( roczniki 2006 – 2007- dystans 400 m, kat. dziewcząt)

1 miejsce – Natalia Podpora

2 miejsce – Karolina Rzeźnik

3 miejsce – Amelia Łachoda

Kategoria III ( roczniki 2006 – 2007- dystans 400 m, kat. chłopców)

1 miejsce – Kacper Flis

2 miejsce – Mikołaj Juryczyn

3 miejsce – Szymon Ćwikła

Kategoria IV ( roczniki 2003 – 2005- dystans 600 m, kat. chłopców)

1 miejsce – Adrian Bazan

2 miejsce – Łukasz Rzeźnik

3 miejsce – Damian Bernaś

Kategoria IV ( roczniki 2003 – 2005- dystans 600 m, kat. dziewcząt)

1 miejsce – Zuzanna Marczak

2 miejsce – Patrycja Juryczyn

3 miejsce – Pyda Aleksandra

Kategoria V ( rocznik 2000- 2002, dystans 800 m, kat. chłopców)

Jakub Soliło

Kategoria V ( rocznik 2000- 2002, dystans 800 m, kat. dziewcząt)

1 miejsce – Dominika Grabias

2 miejsce – Kaja Welc

3 miejsce – Ewelina Figarska

Kategoria VI dorośli – dystans 6 km

Adam Szymanik

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.