- Reklama -

II zawody wędkarskie o Puchar Łukowa Tobacco

10 czerwca 2018 roku odbyły się II zawody wędkarskie o Puchar Łukowa Tobacco. Zawody metodą Full Mix odbyły się na Łowisku Wędkarskim w Chmielku u Jerzego Żemły.

W imprezie udział wzięli wędkarze z koła PZW Łukowa, 3 juniorów oraz 26 seniorów. Zacięta rywalizacja panowała przez cały czas zawodów aż do ostatniej sekundy. Pogoda dopisała i wpłynęła na frekwencję. Najlepszym w kategorii junior okazał się Marcin Świrk z wynikiem 8,50 kg. Drugi był Mateusz Gersztyn z wynikiem 0,95 kg, a trzeci Karol Mojak z wynikiem 0,30 kg. Puchary wraz z upominkami w kategorii junior wręczył Mirosław Pękala, dyrektor handlowy Łukowa Tobacco.

W kategorii senior najlepszym okazał się Sylwester Mojak z wynikiem 4,0 kg. Drugi był Wiesław Szul 3,75 kg, a trzeci Zbigniew Gersztyn 3,10 kg. Puchary wraz z upominkami w kategorii senior wręczył Mirosław Pękala, dyrektor handlowy Łukowa Tobacco.
Po rozdaniu nagród nastąpiło wręczenie symbolicznej statuetki za wsparcie finansowe imprez wędkarskich. Statuetkę odebrał Mirosław Pękala wraz z Agnieszką Sobczak księgową Łukowa Tobacco.

- Reklama -


Po części oficjalnej uczestników zaproszono na grilla.
Sędziami zawodów byli Mirosław Kozyra oraz Leszek Osuch. Organizatorami zawodów była firma Łukowa Tobacco.
Foto i reportaż: Paweł Os

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.