- Reklama -

- Reklama -

II Przygraniczny Rajd Rowerowy

Cykliści wyruszą na trasę w ostatnią niedzielę lipca, ale na listę startową można się zapisywać już teraz. To propozycja raczej dla dorosłych rowerzystów, a do przejechania będzie około 50 kilometrów. Uczestnicy rajdu z gminy Obsza wystartują z placu przy miejscowym ośrodku kultury i pojadą do Koziejówki, gdzie dołączy do nich grupa z gminy Stary Dzików. Razem pojadą później przez Ułazów do Starego Lublińca, gdzie jest planowany czas na regenerację i dalej przez Zamch i Obszę do Woli Obszańskiej. W lesie na granicy gmin Obsza i Stary Dzików, powiatów – biłgorajskiego i lubaczowskiego oraz województw – lubelskiego i podkarpackiego odbędzie się wspólne ognisko, kończące wyprawę.

 

- Reklama -

Zainteresowani mogą się zapisywać do 27 lipca telefonicznie pod numerem: 84 689 10 02 wewnętrzny 50 albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: kultura@obsza.pl.

Tydzień wcześniej, także na polanie w lesie między Wolą Obszańską a Moszczanicą, odbędą się 32. Spotkania z Kulturą, organizowane przez gminne ośrodki kultury w Obszy i Starym Dzikowie. Tym razem prawdopodobnie po raz pierwszy w dotychczasowej historii tej imprezy na plenerowej scenie zaprezentują się wykonawcy spoza Europy, czyli polonijny Zespołu Pieśni i Tańca „Łowicz” z Kanady oraz grupa „Jumbo Africa”, złożona z zagranicznych studentów, którzy uczą się w Polsce.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.