- Reklama -

Igrzyska powiatowe nad biszczańskim zalewem

W zawodach wystartowało 356 zawodników. Zawody przebiegły w miłej, sportowej atmosferze, a pogoda jak najbardziej sprzyjała biegającym. Sztafety, które zajęły I i II miejsce awansowały do zawodów rejonowych, które odbyły się 13 października również na trasach biegowych przy zalewie Biszcza-Żary.

Klasyfikacja końcowa powiatowych  zawodów:

Igrzyska 

Dziewczęta

I miejsce – SP nr 1 w Biłgoraju, op. Agnieszka Jurałowicz

II miejsce – SP we Frampolu, op. Zenon Tchórzewski

III miejsce – SP w Goraju, op. Agnieszka Pić

IV miejsce – SP nr 5 w Biłgoraju, op. Aleksandra Gontarz

V miejsce – SP w Turobinie, op. Jolanta Kozina

VI miejsce – SP w Gromadzie, op. Andrzej Szeliga

VII miejsce – SP w Tarnogrodzie, op. Marek Bieniek

VIII miejsce – SP w Biszczy, op. Anna Dyjak

 

Chłopcy

I miejsce – SP nr 1 w Biłgoraju, op. Artur Zawiślak

II miejsce – SP w Aleksandrowie, op. Roman Wszoła

III miejsce – SP we Frampolu, op. Zenon Tchórzewski

IV miejsce – SP nr 5 w Biłgoraju, op. Robert Skakuj

V miejsce – SP w Tarnogrodzie, op. Marek Bieniek

VI miejsce – SP w Turobinie, op. Mariola Buryta

VII miejsce – SP w Goraju, op. Marek Papierz

VIII miejsce – SP w Gromadzie, op. Andrzej Szeliga

IX miejsce – SP w Gródkach, op. Małgorzata Kolano

X miejsce – SP w Biszczy, op. Tomasz Borek

 

Gimnazjada

Dziewczęta

I miejsce – Gimnazjum w Turobinie, op. Michał Zdybel

II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju, op. Bożena Małek

III miejsce – Gimnazjum w Tarnogrodzie, op. Krzysztof Tarnowski

IV miejsce – Gimnazjum w Goraju, op. Agnieszka Pić

V miejsce – Gimnazjum w Aleksandrowie, op. Artur Parzych

VI miejsce – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju, op. Urszula Iwańska

VII miejsce – Gimnazjum we Frampolu, op. Tomasz Wójcik

 

Chłopcy

I miejsce – Gimnazjum we Frampolu, op. Tomasz Wójcik

II miejsce – Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju, op. Jacek Spustek

III miejsce – Gimnazjum w Tarnogrodzie, op. Krzysztof Tarnowski

IV miejsce – Gimnazjum w Turobinie – op. Bartłomiej Kowalik

V miejsce – Gimnazjum w Goraju, op. Dariusz Wołoszuk

VI miejsce – Gimnazjum w Aleksandrowie, op. Artur Parzych

VII miejsce – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju, op. Sylwester Szcząchor

VIII miejsce – Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju, op. Bożena Małek

 

Licealiada

Dziewczęta

I miejsce – ZSBiO w Biłgoraju, op. Ireneusz Zarczuk

II miejsce – LO im. ONZ w Biłgoraju, op. Izabela Skakuj

 

Chłopcy

I miejsce – RCEZ w Biłgoraju, op. Marcin Łukaszczyk

II miejsce – ZSBiO w Biłgoraju, op. Krzysztof Blicharz

III miejsce – LO im. ONZ w Biłgoraju, op. Krzysztof Litwiniuk

 

Komunikat z rejonowych igrzysk, gimnazjady i licealiady w sztafetowych biegach przełajowych 13 października 2016 r.

Igrzyska

Dziewczęta

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju, op. Agnieszka Jurałowicz

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku, op. Agata Kurlej

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Janowie Lubelskim, op. Andrzej Jakubiec

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kraśniku, op. Katarzyna Handenraich

V miejsce – Szkoła Podstawowa we Frampolu, op. Zenon Tchórzewski

VI miejsce – Szkoła Podstawowa w Niemcach, op. Marek Grot

VII miejsce – Szkoła Podstawowa w Przybysławicach, op. Jacek Okuniewski

 

Chłopcy

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Janowie Lubelskim, op. Andrzej Jakubiec

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku, op. Konrad Szmyrgała

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju, op. Artur Zawiślak

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Bychawie, op. Andrzej Miszczak

V miejsce – Szkoła Podstawowa w Urzędowie, op. Marek Flisek

VI miejsce – Szkoła Podstawowa we Frampolu, op. Zenon Tchórzewski

VII miejsce – Szkoła Podstawowa w Przybysławicach, op. Jacek Okuniewski

 

Gimnazjada

Dziewczęta

I miejsce – Gimnazjum nr 2 w Kraśniku, op. Edyta Szmyrgała

II miejsce – Gimnazjum w Janowie Lubelskim, op. Małgorzata Lewczuk

III miejsce – Gimnazjum w Turobinie, op. Bartłomiej Kowalik

IV miejsce – Gimnazjum nr 1 w Kraśniku, op. Wiesława Pomykalska

V miejsce – Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju, op. Piotr Ohirko

VI miejsce – Gimnazjum w Przybysławicach, op. Marcin Filipiak

VII miejsce – Gimnazjum w Niemcach, op. Małgorzata Kot

 

Chłopcy:

I miejsce – Gimnazjum w Wojciechowie, op. Sławomir Nowakowski

II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Kraśniku, op. Wiesława Pomykalska

III miejsce – Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju, op. Jacek Spustek

IV miejsce – Gimnazjum we Frampolu, op. Tomasz Wójcik

V miejsce – Gimnazjum nr 2 w Kraśniku, op. Paweł Biskup

VI miejsce – Gimnazjum w Janowie Lubelskim, op. Grzegorz Sowa

 

Licealiada

Dziewczęta

I miejsce – Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, op. Ireneusz Zarczuk

II miejsce – LO im. ONZ w Biłgoraju, op. Izabela Skakuj

III miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku, op. Wioletta Winnicka

IV miejsce – Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku, op. Jolanta Łapa

V miejsce – Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim, op. Janusz Sulowski

 

Chłopcy

I miejsce – Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, op. Adam Osuch

II miejsce – Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, op. Krzysztof Blicharz

III miejsce – Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim, op. Janusz Sulowski

IV miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku, op. Zbigniew Biały

V miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Janowie Lubelskim, op. Andrzej Janacz

VI miejsce – Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku, op. Anna Lewicka

 

Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego przy współpracy GOKSiR w Biszczy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.