- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

I znów są tłumy. Takiego kina nie ma nawet w miastach (foto)

W Turobinie znów sala pęka w szwach. Tak wygląda dziś sala remizy miejscowej OSP, która w czasie wakacji zamienia się w Turobińskie Kino. Film to jedno, bo do tego sympatyczne panie z KGW "Pod Olchą" w Olszance, przygotowały dla młodych widzów i ich opiekunów, absolutnie darmowe gofry. Takiego kina nie ma nawet w wielkich miastach.

- Reklama -

 -Postanowiliśmy, że co tydzień w miesiącach wakacyjnych, Gmina Turobin będzie organizować wspólne oglądanie filmów i bajek. I to rzeczywiście się sprawdziło. Nasze Turobińskie Kino działa całkiem dobrze, dzieci z rodzicami bardzo chętnie przychodzą na seanse filmowe, jest naprawdę duża frekwencja. A co ciekawe to właśnie w tym budynku w latach 80- tych mieściło się kino. Projektor kinowy, ekran i nagłośnienie zakupiliśmy już na początku kadencji w 2019 roku i właśnie od tego czasu organizujemy kino letnie – tłumaczy wójt Andrzej Kozina

 

 

mr-1000x200px

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Anonim mówi

    A ciemny lud łyka i się cieszy.

  2. Anonim mówi

    No cóż … za wszystkie „darmowe” programy socjalne, dofinansowania, granty, koła GW … ktoś płaci: rząd, samorząd, Wójt? NIE – PODATNIK, czyli ci, którzy PRACUJĄ i płacą Podatki!

  3. Radek mówi

    Gratulację na Pan z KGW Pod Olchą, jedno z nieliczny kół które naprawdę zasługują na ogromny szacunek, i wszelakie dofinansowania. Jeszcze raz gratulacji dla Pani za pomysł na integracji społeczeństwa oraz dla włodarza gminy za pomoc przy organizacji. Inne koła mogą z was brać tylko przykład.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.