- Reklama -

- Reklama -

I TURNIEJ KARATE TRADYCYJNEGO FUDOKAN-SHOTOKAN

Organizatorem zawodów był Daniel Iwanek trzykrotny mistrz świata w karate tradycyjnym. W Lublinie spotkali się sympatycy karate tradycyjnego zarówno stylu Fudokan, jak i Shotokan. Turniej miał charakter międzynarodowy z racji udziału ekipy z Litwy, gdzie głównym instruktorem jest Ritis Bublewicius. 

Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego reprezentowało 14 zawodników. Każdy wrócił z medalem. 

- Reklama -

Tomasz Sosiński – I miejsce kata, Andrzej Sosiński – II miejsce kata, Wojtek Kuderawiec – I miejsce kata, Martyna Maksymiec – II miejsce kata, Michał Kleban – I miejsce kata, Krzysztof Szofer – II miejsce kumite, III miejsce kata, Magdalena Dziewa – I miejsce kata, Sonia Łukaszczyk – I miejsce kata, Roksana Bury – I miejsce kata, IV miejsce kumite, Nadia Socha – III miejsce kata, Katarzyna Pawęzka – II miejsce kata, Magda Bury – III miejsce kata, Patryk Jarosz – I miejsce kata, IV miejsce kumite, Wojtek Kukiełka – II miejsce kata, I miejsce kumite. 

 Trener Andrzej Szeliga nie ukrywa zadowolenia ze startu swoich podopiecznych w turnieju, który jest jednym z etapów przygotowań do Pucharu Polski Dzieci i Mistrzostw Polski Juniorów młodszych i starszych.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.