- Reklama -

- Reklama -

I Biłgorajskie Targi Ślubne

We wtorkowe popołudnie 27 lipca w hali głównej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się I Biłgorajskie Targi Ślubne. Były one okazją dla przyszłych małżonków, aby właśnie tutaj mogli obejrzeć, porozmawiać oraz zaplanować szczegóły dotyczące najważniejszego w ich wspólnym życiu momentu, czyli ślubu.

- Reklama -

Biłgorajskie Targi Ślubne składały się z pokazów mody ślubnej trzech salonów, mody okolicznościowej oraz pokazu mody dziecięcej. Narzeczeni mogli podejrzeć również pierwszy taniec, który zaprezentowali m.in. Marcin Gorczyca oraz miłośnicy tańca z Biłgorajskiego Centrum Kultury.

- Reklama -

W hali OSiR wystawcy proponowali cały wachlarz usług. Narzeczeni mogli skorzystać z propozycji jubilerów, dekoratorów, florystów, fryzjerów, makijażystów, salonów sukien ślubnych, fotografów, DJ. Aby ślub był wymarzonym i niezapomnianym przeżyciem warto zadbać o profesjonalne oświetlenie, drink bar, auta ślubne itp.

– To bardzo dobry pomysł, że taka impreza jest organizowana w Biłgoraju. Zależy nam, żeby zdecydować się na jakieś obrączki, może tutaj zdecydujemy się na konkretny model. Chcę też rozejrzeć się , którą kosmetyczkę wybrać do zrobienia makijażu, no i zostaje jeszcze fryzura. Zespół już mamy ustalony i salę również – przyznaje Eliza Tutka, planująca ślub, jedna z odwiedzających wydarzenie.
– Nigdy czegoś takiego nie było w Biłgoraju, żeby po prostu pomóc branży gastronomicznej i pokazać przyszłym parom młodym, co może być fajnego na weselu. My tutaj jesteśmy z Fancy Shake z drink barem i proponujemy ludziom różnego rodzaju alkohole na weselu. Jest też tutaj ogrom stoisk, a z tego co widzę, narzeczeni są szczęśliwi. Przyszłe pary młode wchodzą, dostają wizytówki, widzą, co mogą na swoim weselu zamówić od konkretnej firmy – podkreśla Grzegorz Lewkowicz z Fancy Shake, jeden z wystawców.
– Było fantastycznie, pierwsze Biłgorajskie Targi Ślubne są już za nami, odwiedziło nas ponad 300 osób oraz zaprezentowało się 45 wystawców – podsumowuje Magdalena Blacha, pomysłodawczyni Biłgorajskich Targów Ślubnych. – Panowała tutaj cudowna aura, jestem naprawdę bardzo zadowolona i pozytywnie zaskoczona. Moi drodzy, dwa miesiące temu, kiedy powiedziałam właśnie o tym wydarzeniu, to myślę, że niejedna osoba popatrzyła na mnie jak na szaleńca i miałam takie przypadki, gdy odwiedzałam wystawców, że odpowiadali: Rozumiem Zamość, Lublin, ale Biłgoraj?! – Tak, właśnie Biłgoraj pokazał dziś klasę, a to dzięki wszystkim, którzy od wczoraj fantastycznie przygotowali tutaj stanowiska. Nie zrobili tego byle jak, zrobili to fantastycznie. Widziałam ich pracę do późnych godzin nocnych, ich zaangażowanie. Dziękuję tym, dzięki którym mogliśmy tutaj być i dzięki którym targi ślubne odniosły naprawdę wielki sukces – dodaje organizatorka. 
red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.