Romańczuk kandydat Eurowybory

- Reklama -

- Reklama -

https://tubalecznej.pl/promowane/termostat-temperatury-i-jego-rodzaje/7RJlZYpz5Ow2432CjpUD

Smart Home to rozwiązania pozwalające stworzyć system ułatwiający życie domowników. Inteligentne domy wyposażone w różnego rodzaju urządzenia służące np. do sterowania temperaturą, oświetleniem lub roletami umożliwiają dostosowanie parametrów do potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo możliwość podłączenia ich do sieci pozwala na wygodne sterowanie każdym z nich z poziomu telefonu.

- Reklama -

Dom dostosowany do Twoich potrzeb

Korzystając ze zdobyczy nowoczesnych technologii, możesz znacząco poprawić jakość swojego życia. Sterowanie domem z telefonu jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację przeznaczoną do urządzeń, które zdecydowałeś się kupić. Następnie wystarczy połączyć poszczególne produkty z Twoim telefonem i gotowe! Inteligentny dom może zostać wyposażony w wiele rozwiązań umożliwiających nie tylko sterowanie temperaturą i oświetleniem, ale też otwieranie bramy, puszczanie muzyki lub sterowanie innymi urządzeniami, takimi jak np. odkurzacz lub telewizor.

urząd MArszałkowski projekt

Katalog produktów z kategorii Smart Home jest bardzo duży. Wśród urządzeń, które możesz zamontować w swoim domu, znajdują się m.in.:

  • czujniki ruchu; 
  • regulatory temperatury; 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

  • czujniki zalania;
  • czujniki dymu;
  • sterowane rolety;
  • regulowane oświetlenie;
  • i wiele więcej.

Tego typu urządzenia służą przede wszystkim poprawie komfortu i bezpieczeństwa. Odpowiednio skonfigurowane będą w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.

Wygodne sterowanie domem z telefonu

Rozwój technologii pozytywnie wpływa na jakość życia. Sterowanie domem z telefonu jest bardzo proste i umożliwia dostosowanie budynku do rytmu życia jego użytkowników. Aplikacja pozwalająca na sterowanie inteligentnym domem jest funkcjonalna i intuicyjna. Dzięki niej jesteś w stanie ustawić wszystkie parametry w taki sposób, aby były kompatybilne z potrzebami domowników. Co warto podkreślić — wszystkich domowników, ponieważ np. regulatory temperatury połączone z czujnikami umożliwiają stworzenie kilku stref grzewczych. Dzięki temu temperatura panująca w salonie może się różnić od temperatury panującej w sypialni.

Sterowanie domem z telefonu może odbywać się na bieżąco przez ustawianie odpowiednich parametrów w czasie rzeczywistym. Jeśli jednak zależy Ci na powtarzalności, a dodatkowo chcesz zaoszczędzić czas, możesz zautomatyzować pewne procesy. Za pomocą odpowiednich urządzeń będziesz w stanie stworzyć np. dobowy lub tygodniowy harmonogram pracy kotła grzewczego. Możesz również ustawić konkretne godziny budzenia się i zasypiania domu.

Tworząc odpowiedni scenariusz, jesteś w stanie również zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu. Przykładowo, jeżeli wyjeżdżasz na dłuższy urlop, o wybranych przez Ciebie porach mogą włączać się światła, symulując obecność domowników. Podczas Twojej nieobecności możesz również obniżyć temperaturę panującą wewnątrz budynku, by obniżyć koszty i nie marnować energii. Dzięki systemowi Smart Home możesz też ustawić datę i godzinę, w których system ponownie nagrzeje budynek, co pozwoli Ci wrócić do ciepłego domu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.