- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Hojni krwiodawcy

W ubiegłą niedziele po raz kolejny Klub Honorowych Dawców Krwi im. ks. Marka Sobiłło w Łukowej zorganizował przedświąteczną akcję poboru krwi.

- Reklama -

 

Chwila przed Bożym Narodzeniem to dobry czas, aby spotkać się z Wami, drodzy krwiodawcy. Miło, że jesteście uśmiechnięci, rozgadani, podekscytowani. Miło, że zachowujecie się podczas akcji, jakbyście spotkali najbliższych. Miło, że 82 z Was pragnęło podzielić się swoją krwią z potrzebującymi. No cóż, nie wszystkim na to pozwolono. Wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy. Dodatkowo wirtualnie uśmiechamy się do 69 osób, które krew oddały.
Dziękujemy za czekolady, ołówki, kredki, kolorowanki i długopisy. Dzieci z polskich parafii pod Lwowem zostały bardzo hojnie obdarowane– pisali organizatorzy

- Reklama -

Akcje poboru zorganizowano dzięki pomocy Firmy Usługowo Handlowej „Majster” p. Krzysztofa Bieńko. Firmie dziękowano także za długopisy dla dzieci, ponieważ podczas akcji, na prośbę ks. Andrzeja Niedużaka, zbierano również słodycze i przybory szkolne dla dzieci z dwóch polskich parafii ze Lwowa na Ukrainie. Na grudniową akcję zgłosiło się 82 dawców, zaś krew oddało 69 osób.

Nasz gmina słynie z tego że jest niezwykle ofiarna, ja to wiele razy powtarzałem i  szczerze jest to zarówno dla mnie jak i wszystkich mieszkańców wielka chluba  – mówił wójt Stanisław Kozyra

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.