„HISTORIA – PAMIĘĆ – CZŁOWIEK”
Komisja w składzie: Stanisław Pokryszka, artysta plastyk, przewodnicząca; Danuta Mazurek, nauczyciel plastyki; Katarzyna Zawojska-Przybylak, nauczyciel zajęć artystycznych w Gimnazjum w Obszy dokonała oceny prac w trzech kategoriach wiekowych.
SZKOŁY:
W kategorii 6-9 lat
NAGRODY:·
Cezary Cios
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Kraczek
Antonina Mosakowska, 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Joanna Solska
Mateusz Gilowski,
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Dorota Brzozowska
WYRÓŻNIENIA:
Justyna Bergin,
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Tworek
Daria Sędziak
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Turobinie
nauczyciel: Teresa Wilczopolska
Kamila Puźniak
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Dorota Brzozowska
Pola Faryna
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Elżbieta Skubis
Rita Kowalska
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Dorota Brzozowska
Michał Dyjach, 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Joanna Solska
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Wojciech Przytuła, 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Sławińska
Julia Mysyszyn, 9 lat
Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym
nauczyciel: Anna Machnio
Aleksandra Burakiewicz, 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Sławińska
Julia Pawelec, 9 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Bożena Sobań
Kaja Sołtys, 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Sławińska
Karol Markowicz, 7 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Sławińska
Antonina Jachosz, 8 lat
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Joanna Solska
Nina Łukaszczyk
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Dorota Brzozowska
Przemysław Bzdyra
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Dorota Brzozowska
W kategorii 10 – 12 lat:
NAGRODY:
Wiktor Przytuła
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
nauczyciel: Halina Barska
Oliwia Tadra
Szkoła Podstawowa im. Por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom" w Chmielku
nauczyciel: Beata Słoma
Paweł Droździel
Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy
nauczyciel: Jolanta Kołodziej
WYRÓŻNIENIA:
Maja Szuper
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
nauczyciel: Halina Barska
Martyna Fedak
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
nauczyciel: Halina Barska
Paweł Romanowski
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
nauczyciel: Halina Barska
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Laura Karpik,
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Wołoszyn
Emil Ćwikła
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Urszula Olczyńska
Martyna Kaproń
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
nauczyciel: Dorota Brzozowska
Krystian Kowal
Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
nauczyciel: Marta Cudziło
Lena Szabat
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju
Nauczyciel: Anna Kusiak
Alicja Koziród
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
nauczyciel: Halina Barska
Hubert Markowicz
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu
nauczyciel: Halina Barska
Kategoria 13 – 15 lat:
NAGRODY:
Martyna Wolanin, 15 lat
Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju
nauczyciel: Alina Dzido
Julia Czapka,14 lat
Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju
nauczyciel: Alina Dzido
Aleksandra Żak
Zespół Szkół w Soli
nauczyciel: Jolanta Kurzyńska
WYRÓŻNIENIE:
Agata Skurzak, 14 lat
Zespół Szkół w Goraju
nauczyciel: Maria Furmanek
Aleksandra Radawska
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu
nauczyciel: Halina Barska
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Aleksandra Stasiejko, 15 lat
Gimnazjum w Łukowej
Kategoria 16 – 21:
NAGRODY:
Aleksandra Wołoszyn, 17 lat
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
nauczyciel: Alina Dzido
Klaudia Krajewska, 17 lat
I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju
nauczyciel: Alina Dzido
WYRÓŻNIENIE:
Natalia Burdzań
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
OŚRODKI KULTURY:
W kategorii 6-9 lat
NAGRODY:
Maja Szawara, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Milena Iwańczyk, 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Marietta Skalska, 5 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Hanna Senczyna
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Błażej Gleń, 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
WYRÓŻNIENIA:
Kinga Brodziak, 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Agata Dołba, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Lena Kanty, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Izabela Borowiec, 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Krzysztof Dziedzic, 8 lat
Biłgorajskie Centrum Kultury
nauczyciel: Kamil Łukasik
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Justyna Luchowska, 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Julia Lipiec, 6 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Liliana Staroń, 7 lat
Biłgorajskie Centrum Kultury
nauczyciel: Kamil Łukasik
Maja Dumienik, 7 lat
Gminny Ośrodek kultury w Łukowej
nauczyciel: Danuta Mazurek
Julia Zajmała, 9 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Łucja Ksiądz, 7 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
W kategorii 10 – 12 lat:
NAGRODY:
Nikola Dudek, 12 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Milena Grzyb, 12 lat
Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
nauczyciel: Danuta Mazurek
Bartłomiej Proć, 12 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
WYRÓŻNIENIE:
Beniamin Gleń, 12 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Natalia Tomczak, 12 lat
Biłgorajskie Centrum Kultury
nauczyciel: Kamil Łukasik
Zuzanna Słoma, 10 lat
Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
nauczyciel: Danuta Mazurek
Andżelo Dziwura, 12 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
W kategorii 13 – 15 lat:
NAGRODY:
Martyna Kniaziowska, 13 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Gabriela Ciosmak, 13 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Julia Skawkowska, 14 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
WYRÓŻNIENIE:
Klaudia Kulik, 13 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Aleksandra Okoń, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:
Weronika Harasim, 13 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Iga Serek, 13 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Daria Kuśmierkiewicz, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Amelia Piętak, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Kinga Kobel, 14 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Faustyna Kaczor, 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Kategoria 16 – 21:
NAGRODY:
Julia Kudełka, 17 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Marta Sołoducha, 17 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Karolina Kaczor, 17 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca
Jakub Nizio, 16 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
WYRÓŻNIENIE:
Karolina Kurys, 17 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Aleksandra Piaskowa, 17 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak
Magda Czop, 16 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
nauczyciel: Anna Świca