Perfect Skin

„HISTORIA – PAMIĘĆ – CZŁOWIEK”

Komisja w składzie: Stanisław Pokryszka, artysta plastyk, przewodnicząca; Danuta Mazurek, nauczyciel plastyki; Katarzyna Zawojska-Przybylak, nauczyciel zajęć artystycznych w Gimnazjum w Obszy dokonała oceny prac w trzech kategoriach wiekowych.

SZKOŁY:

W kategorii 6-9 lat

NAGRODY:·

Cezary Cios

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Kraczek

Antonina Mosakowska, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

Mateusz Gilowski,

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Dorota Brzozowska

WYRÓŻNIENIA:

 Justyna Bergin,

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Tworek

Daria Sędziak

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Turobinie

nauczyciel: Teresa Wilczopolska

Kamila Puźniak

  Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Dorota Brzozowska

Pola Faryna

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Elżbieta Skubis

Rita Kowalska

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Dorota Brzozowska

Michał Dyjach, 8 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

Wojciech Przytuła, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Sławińska 

Julia Mysyszyn, 9 lat

  Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym

nauczyciel: Anna Machnio

Aleksandra Burakiewicz, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Sławińska 

Julia Pawelec, 9 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Bożena Sobań

Kaja Sołtys, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Sławińska 

Karol Markowicz, 7 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Sławińska 

Antonina Jachosz, 8 lat

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Joanna Solska

Nina Łukaszczyk

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Dorota Brzozowska

Przemysław Bzdyra

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Dorota Brzozowska

W kategorii 10 – 12 lat:

NAGRODY:

Wiktor Przytuła

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

Oliwia Tadra

Szkoła Podstawowa im. Por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom" w Chmielku

nauczyciel: Beata Słoma

Paweł Droździel

Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy

nauczyciel: Jolanta Kołodziej

 

WYRÓŻNIENIA:

Maja Szuper

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

Martyna Fedak

 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

Paweł Romanowski

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

 

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

Laura Karpik,

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Wołoszyn 

Emil Ćwikła

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Urszula Olczyńska 

Martyna Kaproń

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju

nauczyciel: Dorota Brzozowska

Krystian Kowal

Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej

nauczyciel: Marta Cudziło

Lena Szabat

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju

Nauczyciel: Anna Kusiak

Alicja Koziród

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

Hubert Markowicz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

Kategoria 13 – 15 lat:

NAGRODY:

Martyna Wolanin, 15 lat

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

nauczyciel: Alina Dzido

Julia Czapka,14 lat

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

nauczyciel: Alina Dzido

Aleksandra Żak

Zespół Szkół w Soli

nauczyciel: Jolanta Kurzyńska

WYRÓŻNIENIE:

 Agata Skurzak, 14 lat

Zespół Szkół w Goraju

nauczyciel: Maria Furmanek

Aleksandra Radawska

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Księżpolu

nauczyciel: Halina Barska

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

Aleksandra Stasiejko, 15 lat

Gimnazjum w Łukowej

Kategoria 16 – 21:

 NAGRODY:

Aleksandra Wołoszyn, 17 lat

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju

nauczyciel: Alina Dzido

Klaudia Krajewska, 17 lat

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju

nauczyciel: Alina Dzido

WYRÓŻNIENIE:

Natalia Burdzań

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

 

OŚRODKI KULTURY:

W kategorii 6-9 lat

NAGRODY:

Maja Szawara, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Milena Iwańczyk, 9 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Marietta Skalska, 5 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Hanna Senczyna

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Błażej Gleń, 7 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

WYRÓŻNIENIA:

 Kinga Brodziak, 9 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Agata Dołba, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Lena Kanty, 8 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Izabela Borowiec, 7 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Krzysztof Dziedzic, 8 lat

Biłgorajskie Centrum Kultury

 nauczyciel: Kamil Łukasik

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

Justyna Luchowska, 9 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Julia Lipiec, 6 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Liliana Staroń, 7 lat

Biłgorajskie Centrum Kultury

 nauczyciel: Kamil Łukasik

Maja Dumienik, 7 lat

Gminny Ośrodek kultury w Łukowej

nauczyciel: Danuta Mazurek

Julia Zajmała, 9 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

 Łucja Ksiądz, 7 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

 nauczyciel: Anna Świca

W kategorii 10 – 12 lat:

 NAGRODY:

Nikola Dudek, 12 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Milena Grzyb, 12 lat

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej

nauczyciel: Danuta Mazurek

Bartłomiej Proć, 12 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

WYRÓŻNIENIE:

Beniamin Gleń, 12 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

Natalia Tomczak, 12 lat

Biłgorajskie Centrum Kultury

nauczyciel: Kamil Łukasik

Zuzanna Słoma, 10 lat

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej

nauczyciel: Danuta Mazurek

Andżelo Dziwura, 12 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

W kategorii 13 – 15 lat:

NAGRODY:

Martyna Kniaziowska, 13 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Gabriela Ciosmak, 13 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Julia Skawkowska, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

WYRÓŻNIENIE:

Klaudia Kulik, 13 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Aleksandra Okoń, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY:

Weronika Harasim, 13 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Iga Serek, 13 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Daria Kuśmierkiewicz, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Amelia Piętak, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Kinga Kobel, 14 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Faustyna Kaczor, 15 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Kategoria 16 – 21:

NAGRODY:

Julia Kudełka, 17 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Marta Sołoducha, 17 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Karolina Kaczor, 17 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

Jakub Nizio, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

 WYRÓŻNIENIE:

Karolina Kurys, 17 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Aleksandra Piaskowa, 17 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

Magda Czop, 16 lat

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

nauczyciel: Anna Świca

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.