Noclegi – Bździuch

„HISTORIA – PAMIĘĆ – CZŁOWIEK” (FOTO)

Celem konkursu jest edukacja patriotyczna dzieci i młodzieży w kontekście historyczno-kulturowym, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń z historii Polski, miejsc, w których żyjemy, tradycji narodowych i lokalnych – religijnych, patriotycznych, ukazanie historycznego i aktualnego obrazu Polski czy dążeń niepodległościowych Polaków.

 Prace oceniała komisja w składzie: Alina Szubiak, nauczyciel plastyki, przewodnicząca; Irena Zając, nauczyciel plastyki; Anna Świca, nauczyciel plastyki MDK; Joanna Łukaszczyk, nauczyciel MDK, sekretarz.

 Nagrody w kategorii 6-9 lat otrzymały:

 Natalia Kwik, 7 lat (SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Joanna Solska); Izabela Borowiec, 6 lat (SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Anna Sławińska); Julia Bańka, 6 lat (SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Joanna Solska), Hania Swacha, 7 lat (BCK, opiekun Kamil Łukasik), Gabriela Dąbrowska, 6 lat (BCK, opiekun Kamil Łukasik);

wyróżnienia: Martyna Kaczor, 6 lat (SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Joanna Solska), Matylda Łukasz, 7 lat (SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Joanna Solska), Liliana Stanicka, 7 lat (SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Joanna Solska) Aleksandra Burakiewicz, 6 lat (SP nr 1 w Biłgoraju, opiekun Anna Sławińska);

kwalifikacja do wystawy: Justyna Ozga, 8 lat (BCK, opiekun Kamil Łukasik), Gabriela Rój, 9 lat (BCK, opiekun Kamil Łukasik), Natalia Bulicz, 9 lat (SP w Bukowinie, opiekun Marta Kurko).

W kategorii 10-12 lat nagrody otrzymali:

Natalia Ksiądz, 10 lat (SP w Korchowie Pierwszym, opiekun Kazimiera Łukasik), Alicja Pieczykolan, 11 lat (BCK, opiekun Kamil Łukasik), Hanna Kobeluk, 12 lat (BCK, opiekun Kamil Łukasik), Hubert Konieczny, 11 lat (SP w Korchowie Pierwszym, opiekun Kazimiera Łukasik), Eliza Gumienik, 12 lat (SP w Korchowie Pierwszym, opiekun Kazimiera Łukasik);

 wyróżnienia: Hubert Zając, 12 lat (SZS we Frampolu, opiekun Krzysztof Jasiński), Jeremiasz Osuch, 12 lat (ZS w Majdanie Starym, opiekun Daniela Węglińska);

 kwalifikacja do wystawy: Karolina Szmołda, 12 lat (SP w Księżpolu, opiekun Halina Barska), Natalia Pyć, 11 lat SSP w Goździe Lipińskim, opiekun Marta Kurko).

W kategorii 13-15 lat nagrody otrzymali:

Łukasz Zając, 14 lat (SZS we Frampolu, opiekun Krzysztof Jasiński), Beata Pawlicha, 15 lat (Gimnazjum w Księżpolu, opiekun Halina Barska);

wyróżnienie: Natalia Szcząchor, 13 lat, ZS w Majdanie Starym, opiekun Daniela Węglińska);

kwalifikacja do wystawy: Aleksandra Cięciara, 15 lat (MZS w Biłgoraju, opiekun Anna Kusiak), Patryk Paszkowski, 15 lat (Gimnazjum w Szyszkowie, opiekun Beata Hacia), Aleksandra Kusiak, 14 lat (Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju, opiekun Alina Dzido).

W kategorii 16-21 lat wyróżniono:

Kamilę Bucior, 16 lat (ZSBiO w Biłgoraju, opiekun Ewa Jargieło-Ćwik), Rafała Rabczyńskiego (RCEZ w Biłgoraju, opiekun Zofia Marek).

Do wystawy zakwalifikowano pracę Dawida Komady (RCEZ w Biłgoraju, opiekun Zofia Marek).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.