- Reklama -

- Reklama -

Harcerze zwyciężyli

Biłgorajscy harcerze zajęli 3 miejsce w konkursie i zdobyli bon o wartości 350 zł do zrealizowania w Składnicy Harcerskiej SKAUT. Udało się dzięki osobom, które oddały głos na ich zdjęcie.

Kilka tygodni temu prosiliśmy o oddawanie głosów na zdjęcie harcerzy z  13. DSH Pochodni z Biłgoraja. Głosowanie odbywało się w ramach piątej edycja akcji „Flaga w akcji – świętuj z nami 2 maja!”. Dedykowana ona była harcerkom oraz harcerzom ze wszystkich organizacji harcerskich działających na terenie Polski. Wydarzenie miało na celu upowszechnianie wciąż niepopularnego święta, jakim jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

W akcję włączyli się harcerze z 13. DSH Pochodni z Biłgoraja. Projekt składał się z dwóch części. Pierwsza polegała na przeprowadzeniu zbiórki harcerskiej poruszającej określone zagadnienia. Jej dużą część stanowiło rozprowadzenie wśród jak największej liczby przechodniów samoprzylepnej, symbolicznej flagi na odzienie wierzchnie.

Drugą część akcji to konkurs fotograficzny odbywający się w aplikacji zamieszczonej na fanpage’u Fundacji Macte Animo. Zwycięskie w konkursie fotograficznym ekipy otrzymały bony podarunkowe. 3. miejsce zajęło zdjecie harcerzy z Biłgoraja.

Więcej informacji w poprzednim artykule: https://gazetabilgoraj.pl/harcerze-prosza-o-glosy/

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.