- Reklama -

- Reklama -

Handel również w soboty

Po wszelkich obostrzeniach związanych z epidemią koronawirusa handel na targach w powiecie biłgorajskim wraca do normalności. Możliwe, że we Frampolu będzie kolejny dzień targowy.

W ostatnim czasie targowiska cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców powiatu. Po fali obostrzeń i zakazu handlu wszystko wraca do normalności. Zauważyć można coraz więcej stoisk, a asortyment proponowany przez handlarzy jest bogatszy.

Te popularne i chętnie odwiedzane miejsca handlu zaczynają wracać do normalności. We Frampolu targ zwyczajowo odbywa się w poniedziałki. Jest jednak pomysł, aby wdrożyć również sobotę jako dzień targowy.

- Reklama -

– Chcemy, aby handel odbywał się nie tylko w poniedziałki, ale i soboty. Chcemy zwiększyć potencjalną możliwość handlu na tym targowisku – mówił podczas obrad sesji Rady Miejskiej we Frampolu burmistrz Józef Rudy.

Dodaje, że w soboty wiele osób ma dzień wolny od pracy i wówczas może swobodnie pójść na targ. –Może zostanie to zaakceptowane i przyjmie się sobota, jako dzień targowy – dodaje.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.