kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Gwiazdy disco polo przejmują Biłgoraj! Będzie koncert

Dla niektórych to będzie kulturowy szok, dla innych uczta. "Plastikowa biedronka" i inne discopolowe hity wybrzmią w Biłgoraju. To prezent na Dzień Dziecka. W czerwcu na placu BCK odbędzie się charytatywny festyn, podczas którego zagrają grupy: Veegas i Baflo. Oto szczegóły.

- Reklama -

Głównymi bohaterami tego wydarzenia będą jednak mieszkańcy Biłgoraja: Iga Pawelec i Maciuś Lejb, którzy potrzebują finansowego wsparcia.

Charytatywna impreza dla Igi i Maćka odbędzie się w 2 czerwca (niedziela) przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Organizatorzy zaplanowali moc atrakcji jak piana party, przejazd kucykami czy MAM TALENT dla dzieci w wieku 3 – 5 lat ( organizatorzy zachęcają do zgłaszania dzieci do konkursu, kontakt Marzena Banach 503 404 491).

urząd MArszałkowski projekt

W programie również koncert zespołów disco polo: Veegas i Baflo. To jednak spory przełom, bo do tej pory taka muzyka nie gościła na scenach Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Szczegóły imprezy na plakacie

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Foto: Veegas/Facebook

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Ja patrzę mówi

  A jak co roku od kilku kilkunastu lat Gmina Biłgoraj organizuje tzw. Turniej wsi i jak zwykle miasto robi konkurencje aby się nie udało gminie taka to współpraca

 2. Mieszkaniec mówi

  Jakie władze takie gwiazdy…

  1. Adam mówi

   a kogo proponujesz?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.