- Reklama -

- Reklama -

„Gwiazda” disco polo nie chce zagrać dla chorych dzieci w Biłgoraju. Powód?

Oj, nie są łatwe początki wielkiego powrotu muzyki disco polo na biłgorajskie salony. Dziś rano informowaliśmy o charytatywnym koncercie disco polo w Biłgoraju. Ale nie wszystkie "gwiazdy" wykonujące tę szalenie ambitną muzykę są zadowolone z tej zapowiedzi i koncert charytatywny wisi pod znakiem zapytania. Powód? Brak należytej promocji i "zaplecza piarowego" dla biłgorajskiego zespołu disco polo. "Gwiazda" ostrzega też, że... "oberwie" się organizatorom !!!

- Reklama -

Zacznijmy  od początku:

 

Po publikacji artykułu zapowiadającego koncert  między innymi zespołów Veegas i Baflo ZOBACZ TUTAJ , odezwali się do nas organizatorzy z prośbą o wzmiankę o biłgorajskim zespole, który, zgodnie z programem miał grać przed wspomnianymi zespołami.  Zespół zapowiedział….że nie wystąpi, jeśli nie napiszemy o ich występie.

urząd MArszałkowski projekt

Obiecaliśmy organizatorom  dopisać wzmiankę o wykonawcy (chociaż info o występie zespołu jest zamieszczone  na załączonym  plakacie), a nawet zaproponowaliśmy przeprowadzenie wywiadu z lokalną „gwiazdą”.

Ale „gwiazda”, jak na „gwiazdę” przystało w między czasie wystosowała wiadomość ze swoimi żądaniami, podszytymi… szantażem:

 

 

-„Delikatnie mówiąc ten artykuł który się pojawił odnośnie pikniku to nieporozumienie jako zespół zostaliśmy zupełnie pominięci więc w związku z tym „oberwie” się organizatorom bo już są poinformowani że tam nie wystąpimy jeśli ta kwestia nie zostanie wyjaśniona i artykuł wycofany – napisał do nas Marcin Pastuszak, zespół Tex (pisownia oryginalna)

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

W rozmowie z naszym portalem „gwiazdor” disco polo podtrzymywał swoje żądania i poinformował, że nie zagra, a następnie potwierdził to w wiadomości wysłanej do naszej redakcji. Powód?  Bo „organizacja ogarnęła zaplecze piarowe w taki a nie inny sposób który delikatnie mówiąc nam nie odpowiada”

A że organizatorzy wysłali nam tylko plakat i nie mieli wpływu na treść artykułu ( bo w dziennikarstwie już tak jest, że  nikt z zewnątrz wpływu na treść artykułu mieć nie może), pozostaje nam tylko poinformować, że do 2 czerwca mieszkańcy muszą pogodzić się z myślą, że pod BCK nie zagra gwiazda disco polo Ziemi Biłgorajskiej.

 

I co raz mniej dziwi nas fakt, że do tej pory na biłgorajskich scenach nie grały zespoły disco polo, skoro tak wyglądają negocjacje i żądania artystów….

Przypominamy, że charytatywny koncert w Biłgoraju odbędzie się 2 czerwca, a dochód  z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie Igi Pawelec i Maciusia Lejb. Gwiazdą wieczoru będą zespoły Veegas i Baflo. One wiedzą po co przyjeżdżają na koncert i jaka jest jego idea …

 

ZBIÓRKA IGI

 

ZBIÓRKA MAĆKA

 

foto: zespół Tex

 

 

- Reklama -

14 Komentarze
 1. Za mało bimbru mówi

  OD KIEDY DISCO POLO TO MUZYKA !!!???? i od kiedy tam są jacyś gwiazdorzy ?? :D:D:D:D

 2. Mistrz mówi

  Nie długo będziecie sami siedzieć w tej norze i nikt tu nie zajrzy jak nie zmienicie dyrektora BCK.

 3. Twoja Zmora mówi

  Jebane Pizdy ! Gdzie Rodo ! Dwa Veegas I Baflo ? Tex ma więcej świeżych klipów tez bym się poczuł urażony !
  Gwiazdy ! A co tam Daj to głośnie skolim czy Miły Pan gra ? Pfff Żenada to raz dwa i tak pewnie to jakaś przykrywka

 4. Były czytelnik mówi

  komentarze na Facebooku są usuwane na bieżąco a użytkownicy są blokowani wstyd żeby media takie rzeczy wyprawiały i pokazywały tylko to co jest dla nich wygodne to jest dno totalne jak tak można robić i przekazywać społeczeństwu tylko to na czym zalezy gazecie. krytykę czasem trzeba przyjąć na klatę.

  1. NowaBilgorajska mówi

   To prawda co piszesz. To ukazuje poziom profesjonalizmu tej „gazety”. Zero moralności

 5. Komentator z Fb mówi

  czemu gazeta blokuje użytkowników na FB ? Czyż by komentarze nie odpowiadały? podobno jest wolność słowa w tym kraju

 6. Pudełek mówi

  Tyle się mówi o hejcie w internecie… I co robi gazeta Bilgorajska? Otóż pisze artykuł podkreślający,,gwiazda” w co drugim zdaniu… Kto napisał ten tekst? Dlaczego nie podpisał się z imienia i nazwiska? Nie jestem za żadna ze stron. Ale ilość jadu i hejtu za sprawą tego artykułu jaki się wylewa w komentarzach jest okropny. Można było napisać to z klasą a zostało napisane z jakimś chyba osobistym żalem do tego zespołu. Mam nadzieję że ktoś w końcu zgłosi was za znieważenie i hejt w internecie bo coraz bliżej wam do pudelka a nie gazety miejskiej 🙂

 7. Obiektywny mówi

  Przykry jest hejt z Państwa strony szanowna Redakcjo. Państwa kontra wywołuje bardzo negatywne i niepotrzebne emocje co może mieć negatywne skutki dla wszystkich stron sporu. Jako partner medialny oczekiwałbym od Państwa poważniejszego zachowania.

  Skoro redakcja sama się przyznaje, że jest autorem tekstu na podstawie wysłanego plakatu przez organizatora i nie jest w stanie wyciągnąć informacji i napisać rzetelnego artykułu na jego podstawie to tak jak zawsze mówili nam w szkole : czytamy ze zrozumieniem 😁 Albo jak na maturze z języka obcego: co widzisz na obrazku?

  1. Sam czytaj ze zrozumieniem mówi

   Ale redakcja nie ma obowiązku „przepisywania z obrazka”. Skoro artykuł jest o gwiazdach, to napisali o znanych zespołach.. nie musza przepisywać wszystkiego i robić promocji wiejskim grajkom

   1. Obiektywny mówi

    Ale na tej imprezie nie ma gwiazd i wszyscy powinni być potraktowani równo. Jako partner medialny powinni zachować pełen profesjonalizm. Tutaj jest ewidentny brak. Skoro tak uwłacza im ten nurt muzyki to po co współpracują i piszą artykuł ? Z resztą partner medialny , który ma pożywkę i pisze co chwilę artykuły o tym jaki zamęt jest wokół tej imprezy, która pewnie się nie odbędzie. Nowa sieje tylko ferment.

 8. Marzenka mówi

  Marzena Banach nie wyzebrala tym razem darmoszki dziwne nie ta władza i już zasięgi spadają.

 9. W mówi

  ale macie problemy

 10. Silk mówi

  Buuuaaachachacha…, ale mnie rozśmieszyliście 🙂 „Gwiazda disco polo” z Biłgoraja??? Śmiechu warte… 🙂

 11. Ziutka mówi

  ufff, całe szczęście.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.