- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grzegorz Turnau w Biłgoraju. Czy są jeszcze bilety?

Już 2 września w Biłgoraju wystąpi Grzegorz Turnau. To znany polski poeta, kompozytor, aranżer, pianista a przede wszystkim wokalista i wykonawca poezji śpiewanej. Sprawdziliśmy. Bilety na koncert jeszcze są, a można je nabyć w kasie Biłgorajskiego Centrum Kultury.

- Reklama -

W trakcie swojej długoletniej kariery, Grzegorz Turnau był związany z Piwnicą pod Baranami a od 2016 roku jest kierownikiem muzycznym  w warszawskim Teatrze Lalka.
W większości utworów akompaniuje sobie na fortepianie, który jest jego ulubionym instrumentem muzycznym. Jest artystą spełnionym i docenionym. W długoletniej karierze zdobył i ciągle zdobywa wiele nagród, wśród których znajduje się pokaźna kolekcja Fryderyków, Wiktorów i Grand Prix różnych festiwali, w tym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jest laureatem medalu Gloria Artis i Złotego Krzyża Zasługi a w 2016 otrzymał Nagrodę Miasta Krakowa w dziedzinie kultury i sztuki.

- Reklama -

Grzegorz Turnau obchodzi w 2022 roku swoje 55 urodziny. Jeden z największych, polskich wykonawców poezji śpiewanej postanowił celebrować ten czas w jedyny, właściwy sposób – podczas koncertów i spotkań z ukochaną publicznością.

Koncert w Biłgoraju w piątek 2 września, o godzinie 19:00. Bilety w cenie 45 złotych są jeszcze do nabycia w kasie BCK.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.