- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Groźny wypadek w gminie Księżpol. Wielu rannych

Nocny wypadek w miejscowości Przymiarki (gm. Księżpol). Z nieznanych przyczyn pojazd osobowy zjechał z drogi i uderzył w przepust: - Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 23:33. Akcja ratownicza trwała do godziny 1 w nocy - przekazują strażacy z KP PSP w Biłgoraju. Poszkodowanych zostało 7 osób, które podróżowały autem. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala.

- Reklama -

W akcji udział brały jednostki straży z Biłgoraja, Księżpola, z OSP Rogale, a także policja i trzy zespoły ratownictwa medycznego. Szczegółowe okoliczności ustala policja.

 

Mulawa podziękowania

fot: OSP KSRG Księżpol

 

 

 

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Nadia mówi

  Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: bit.ly/profil-nadia89-pl

 2. OSP Różaniec mówi

  Młody Lis się zaczyna się bawić, jak ponad 20 lat temu jego ojciec Mietek ..

 3. bohater mówi

  Proszę nie dzwonić do Pana Dominika o numerze 663152419 to zwykłe oszustwo, naciągacz, pisze tak pod kazdym wypadkiem pozdrwiam.

 4. Dominik mówi

  Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.