- Reklama -

Grom z kolejnym zwycięstwem

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosła ekipa z Różańca. Tym razem piłkarze pewnie pokonali Unię Białopole.

Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł beniaminek IV ligi Grom Różaniec. Po udanym debiucie na boiskach IV ligi przyszedł czas na pojedynek beniaminków. Od początku spotkania to ekipa gości była stroną dominującą, jednak na przeszkodzie stawał dobrze dysponowany bramkarz Unii lub zawodziła skuteczność piłkarzy z Różańca. Dogodnej sytuacji do strzelenia pierwszej bramki w meczu nie wykorzystał Arkadiusz Kwiatkowski, który strzelił obok bramki. W 40. minucie spotkania drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał zawodnik gospodarzy, co niewątpliwie podcięło im skrzydła. Już przed przerwą ekipa z Różańca wyszła na prowadzenie za sprawą Jacka Podolaka.

foto: Grom Różaniec

- Reklama -

W drugiej połowie spotkania obraz meczu się nie zmienił i to goście byli w dalszym ciągu stroną dominującą. W 55. minucie spotkania dobre podanie otrzymał Jakub Paćkowski, który umieścił piłkę obok bezradnego bramkarza. 2 minuty później wynik spotkania podwyższył będący w dobrej formie Janusz Birut i sprawa zwycięstwa wydawała się być przesądzona. Od tego momentu Grom mądrze kontrolował grę, nie dopuszczając Unii pod własną bramkę. Wynik meczu ustalił w 80. minucie Kamil Kaproń.
Kolejną okazją do podtrzymania serii zwycięstw ekipa z Różańca będzie miała już w najbliższą środę o godzinie 18, gdzie na własnym stadionie podejmie drużynę Kłos Gmina Chełm

Foto: Grom Różaniec

- Reklama -

1 komentarz
  1. Karol mówi

    Jest kasa – jest impreza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.