Grom Różaniec wraca bez punktów

Było blisko, ale jest bez punktów. W sobotnim meczu IV ligi piłkarskiej Sparta Rejowiec wygrała z Gromem Różaniec 3:2. W sobotę gra też drugi zespół z powiatu biłgorajskiego.

Mecz w Rejowcu Fabrycznym stał na bardzo niskim poziomie. Nieznacznie lepsza była Sparta i to wystarczyło by zdobyć komplet punktów. W 10. minucie wynik spotkania po strzale z rzutu karnego otworzył Aliaksei Piatrenka. Do wyrównania również po “jedenastce” doprowadził Kamil Kaproń. Niestety przy kolejnych dwóch trafieniach Sparty podobnie jak w poprzednich meczach duży udział miała defensywa Gromu i w 43. minucie było 3:1. Jeszcze przed przerwą, po ładnej akcji Kamil Przybysławski zagrał do Kamila Kapronia, który zdobył kontaktową bramkę. W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie. Sparcie nie zależało na powiększeniu prowadzenia, a słabo dysponowany Grom nie potrafił stworzyć klarownych sytuacji pod bramką gospodarzy. Poza porażką złą informacją dla klubu z Różańca są kolejne kontuzje i absencje spowodowane nadmiarem żółtych kartek.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Grom Różaniec 3:2 (3:2)

Bramki: 10′ (z karnego), 26′, 43′ (Sparta); 24′ (z karnego), 44′ Kamil Kaproń (Grom).

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Grom Różaniec 22 października, 13:00
Stal Kraśnik Błękitni Obsza 22 października, 15:15
Gryf Gmina Zamość Granit Bychawa 22 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice Kryształ Werbkowice 22 października, 13:00
Start Krasnystaw Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 października, 14:00