Grom Różaniec uległ Stali Kraśnik

W dwudziestej pierwszej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Grom Różaniec przegrał na własnym stadionie ze Stalą Kraśnik 1:3. Bramkę dla Gromu zdobył Volodymyr Halych.

W 7. minucie Maciej Chmura zagrał pod nogi Krystiana Pietrzyka, który bez problemu to wykorzystał i otworzył wynik spotkania. Kilka minut później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę na 0:2 zdobył Jakub Zieliński, wykorzystując bierną postawę Michała Kucaba i pozostałych zawodników Gromu. W pierwszych 30 minutach zdecydowanie lepsi byli goście i mogli nawet zdobyć trzecią bramkę, ale w ostatnim kwadransie przed przerwą gra się wyrównała. Początkiem lepszej gry zespołu z Różańca była bramka Volodymyra Halych. Pomocnik Gromu pokonał Mateusza Wójcickiego pięknym strzałem z dystansu. Po przerwie zespół trenera Marka Grelaka starał się doprowadzić do wyrównania, ale goście na niewiele pozwalali. W 61. minucie po raz kolejny jeden z zawodników Stali dośrodkował na głowę Jakuba Zielińskiego, który bez większych problemów pokonał bramkarza Gromu. W końcówce meczu niewiele się działo i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Grom Różaniec – Stal Kraśnik 1:3 (1:2)

Bramki: 30′ Volodymyr Halych (Grom); 7′ Krystian Pietrzyk, 14′, 61′ Jakub Zieliński (Stal)

Żółte kartki: Kamil Kaproń, Volodymyr Halych.

Zmiany: 46′ Piotr Misiąg za Arka Kwiatkowskiego, 46′ Konrad Puchacz za Jakuba Paćkowskiego, 73′ Jarosław Rak za Dawida Pigana, 77′ Grzegorz Działo za Kamila Kapronia, 77′ Kacper Działo za Mikołaja Kulę.