- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grom Różaniec szuka wzmocnień

Trzech nowych piłkarzy dołączy do czwartoligowca z Różańca. Nazwisko pierwszego już znamy, dwóch kolejnych ma być potwierdzonych do gry lada moment. - Na pewno nie będziemy się licytować z Błękitnymi Obsza i oferować piłkarzom jakichś chorych sum. Tym bardziej, że oni kontaktują się i kuszą większość naszych zawodników – mówi prezes Gromu, Robert Kupczak.

- Reklama -

Pierwszym wzmocnieniem na pewno będzie ofensywny pomocnik Piotr Larwa. To wychowanek Gromu, który wraca do klubu po występach w  Błękitnych Obsza.

– To nie jest tajemnica, że Piotrek zagra w nowym sezonie u nas. I wraca do Różańca, za zdecydowanie mniejsze pieniądze, niż oferowali mu w Obszy. Po prostu taki jest jego wybór i chce grać w swoim klubie. To jest doświadczony zawodnik i na pewno nam pomoże – mówi prezes Gromu, Robert Kupczak.

Dwóch kolejnych nowych zawodników, to środkowy obrońca i pomocnik. – Nazwiska podamy lada moment, jak tylko zostaną potwierdzeni do gry, bo inne kluby nie próżnują. Jeden z nowych piłkarzy jest z wyższej ligi, drugi grał ostatnio w okręgówce – wyjaśnia prezes.

Te transfery prawdopodobnie zamkną kadrę Gromu na nowy sezon. Możliwe, że z Różańcem pożegna się Maciej Chmura. – Maciek chyba wybrał pieniądze w Obszy, a nie rozwój sportowy. Ale jeszcze ostatecznej decyzji nie ma. Na pewno nie będziemy się licytować z Błękitnymi Obsza i oferować piłkarzom jakichś chorych sum. Tym bardziej, że oni kontaktują się i kuszą większość naszych zawodników – dodaje Kupczak.

W trzecim sparingu Grom Różaniec przegrał z Janowianką Janów Lubelski 4:5 (1:4). Bramki dla Gromu zdobyli: dwie Grzegorz Działo i dwie Kamil Kaproń. Kolejny sparing Grom Różaniec rozegra w najbliższy weekend z Kryształem Werbkowice. Miejsce rozegranie meczu i godzina, są dopiero ustalane.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Raport z klubów piłkarskich grających w powiecie biłgorajskim, znajdziecie tylko w „Nowej Gazecie Biłgorajskiej”. Transfery, wyniki, zmiany w klubach i zapowiedź sparingów. Dostaniecie w jednym miejscu. A o sporcie w powiecie biłgorajskim czytajcie na naszym portalu:

www.gazetabilgoraj.pl

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Cubeq mówi

    grom ma czelnosc mowic, ze ktos im podbiera zawodnikow oferujac wieksze pieniadze? czysta hipokryzja!

  2. Franek mówi

    Taki klub jak w Obszy nie powinien istnieć. Sztuczny twór niszczący zdrowe pojęcie piłki nożnej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.