- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Granty do wzięcia

Jeśli chcesz działać na rzecz swojej społeczności, masz jakiś pomysł na poprawę swojego otoczenia, ale nie masz na to funduszy, przyjdź na szkolenie. Podpowiemy Ci, jak pozyskać środki na realizację Twojego pomysłu!

- Reklama -

Konkurs Grantowy realizowany w ramach Projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 5 właśnie rusza. Jest on skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych m.in. z powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec. Już w najbliższą środę organizatorzy serdecznie zapraszają na szkolenie z zakresu przygotowywania wniosków o mikrogranty.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu dotyczącym przygotowywania wniosków o granty w wysokości do 6 tys. zł. W trakcie spotkania podpowiemy, jakie projekty mają szansę na uzyskanie dofinansowania? Doradzimy, jak bezbłędnie wypełnić wniosek, aby nie został odrzucony ze względów formalnych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą działać na rzecz rozwoju swojej społeczności – zachęca Irena Gadaj, prezes Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, realizującej ww. projekt.

- Reklama -

Szkolenie odbędzie się 14 lipca br., o godz. 14 w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej przy ul. 3 Maja 47/17 (klatka I, piętro IV) w Biłgoraju.

red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.