- Reklama -

- Reklama -

Granat na strychu

Na przedmiot przypominający granat natknęła się na strychu podczas prac porządkowych 60-letnia mieszkanka gm. Józefów. Kobieta wyniosła go na zewnątrz i wezwała służby. Okazał się nim granat przeciwpiechotny typu F1 pochodzący z czasów II Wojny Światowej. Policjanci natychmiast zabezpieczyli teren przed dostępem osób postronnych.

Wczoraj około godziny 15-tej policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu granatu na strychu budynku jednorodzinnego w miejscowości Józefów. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Jak się okazało 60-letnia kobieta podczas prac porządkowych na strychu domu znalazła przedmiot przypominający granat.

Kobieta wyniosła go na zewnątrz i wezwała służby. Po przybyciu na miejsce policjanci potwierdzili, że jest to prawdopodobnie granat przeciwpiechotny typu F1 pochodzący z czasów II Wojny Światowej. Natychmiast zabezpieczyli teren przed dostępem osób postronnych. W dniu dzisiejszym niebezpieczny przedmiot zostanie zabezpieczony przez patrol saperski z Niska.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.