- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grali piłkarze z całego powiatu. Oto komplet wyników i aktualne tabele

Pełną kolejkę spotkań rozegrali w ten weekend piłkarze. Także zespoły z powiatu biłgorajskiego. Oto komplet wyników klasy okręgowej oraz klas A i B.

- Reklama -

Klasa okręgowa

Błękitni Obsza 3:1 Łada 1945 Biłgoraj 7 maja, 17.00
Victoria Łukowa 1:0 Tur Turobin 8 maja, 17.00
Roztocze Szczebrzeszyn 0:3 Metalowiec Goraj 7 maja, 17.00
Granica Lubycza Królewska 1:1 Korona Łaszczów 8 maja, 16.00
Omega Stary Zamość 7:1 Włókniarz Frampol 7 maja, 16.00
Tanew Majdan Stary 4:1 Olimpia Miączyn 8 maja, 17.00
Andoria Mircze 3:1 Sparta Łabunie 8 maja, 15.00
Olimpiakos Tarnogród 1:1 Pogoń 96 Łaszczówka 7 maja, 13.00

 

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 Omega Stary Zamość 23 58 18 4 1 73:20
2 BŁĘKITNI OBSZA 23 53 16 5 2 45:17
3 Tanew Majdan Stary 23 50 15 5 3 57:23
4 Łada 1945 Biłgoraj 23 45 13 6 4 51:27
5 Olimpiakos Tarnogród 23 39 11 6 6 37:30
6 Olimpia Miączyn 23 34 11 1 11 45:41
7 Pogoń 96 Łaszczówka 23 30 8 6 9 46:40
8 Granica Lubycza Królewska 23 30 8 6 9 33:36
9 Andoria Mircze 23 29 9 2 12 37:40
10 Korona Łaszczów 23 28 8 4 11 39:43
11 Metalowiec Goraj 23 27 8 3 12 25:36
12 Victoria Łukowa 23 27 8 3 12 43:44
13 Włókniarz Frampol 23 24 6 6 11 32:61
14 Roztocze Szczebrzeszyn 23 21 6 3 14 24:43
15 Sparta Łabunie 23 13 4 1 18 30:74
16 Tur Turobin 23 12 3 3 17 23:65

 

 

 

klasa A

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-2 Olender Sól 8 maja, 16:00
Graf Chodywańce 2-1 Potok Sitno 7 maja, 16:00
Tarpan Korchów 2-0 Orzeł Tereszpol 7 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 5-0 Ostoja Skierbieszów 7 maja, 16:00
Orion Jacnia 1-2 Gryf Gmina II Zamość 8 maja, 16:00
Orkan Bełżec 2-3 Unia Hrubieszów 8 maja, 15:00

 

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 Unia Hrubieszów 18 50 16 2 0 56:11
2 Orkan Bełżec 18 42 13 3 2 61:18
3 Graf Chodywańce 17 38 12 2 3 50:29
4 Tarpan Korchów 17 30 9 3 5 35:33
5 Olender Sól 17 28 8 4 5 31:30
6 Sokół Zwierzyniec 18 22 7 1 10 33:42
7 Orion Dereźnia 17 21 6 3 8 32:38
8 Potok Sitno 17 20 6 2 9 48:42
9 Szumy Susiec 17 18 5 3 9 32:39
10 Ostoja Skierbieszów 18 17 5 2 11 25:43
11 Gryf II Gmina Zamość 18 17 5 2 11 30:44
12 Orzeł Tereszpol 18 14 4 2 12 30:59
13 Orion Stihl Jacnia 18 10 3 1 14 29:64

 

 

 

- Reklama -

klasa B (Zamość I)

Cosmos Józefów 1-1 Relax Księżpol 8 maja, 17:00
Wrzos Szyszków 0-5 KS Wola Różaniecka/Luchów 8 maja, 14:30
Piast Babice 1-0 Rakovia Rakówka 8 maja, 14:00
Huragan Chmielek 4-2 Alwa Brody Małe 7 maja, 17:00

 

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 Relax Księżpol 10 28 9 1 0 31:4
2 Alwa Brody Małe 11 22 7 1 3 30:19
3 Piast Babice 11 19 6 1 4 18:13
4 HURAGAN CHMIELEK 11 19 6 1 4 25:13
5 Aleksandria Aleksandrów 10 14 4 2 4 22:19
6 RAKOVIA RAKÓWKA 11 14 4 2 5 16:16
7 WOLA RÓŻANIECKA-LUCHÓW 10 11 3 2 5 20:19
8 Cosmos Józefów 11 10 3 1 7 26:34
9 Wrzos Szyszków 11 1 0 1 10 5:56

 

klasa B (Zamość II)

Roztocze II Szczebrzeszyn 0-1 Ruch Machnów Nowy 8 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów Igros II Krasnobród 7 maja, 16:00
Delta Nielisz 2-0 Szyszła Tarnoszyn 7 maja, 16:00
Perła Deszkowice 0-4 BKS Bodaczów 8 maja, 14:00
Sparta Wożuczyn 6-0 Perła Telatyn 8 maja, 17:00

 

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 Delta Nielisz 12 36 12 0 0 51:7
2 BKS BODACZÓW 12 33 11 0 1 46:13
3 Huragan Hrubieszów 11 27 9 0 2 72:10
4 Igros II Krasnobród 11 18 6 0 5 27:27
5 Sparta Wożuczyn 12 16 5 1 6 37:25
6 Szyszła Tarnoszyn 12 15 4 3 5 28:27
7 Ruch Machnów Nowy 12 11 3 2 7 22:53
8 Perła Deszkowice 12 10 3 1 8 14:36
9 Perła Telatyn 12 4 1 1 10 15:60
10 Roztocze II Szczebrzeszyn 12 3 1 0 11 9:63

info: lzpn/90minut

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.