- Reklama -

Grali młodzicy i trampkarze

W miniony weekend kolejne mecze rozegrali młodzi piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj.

Trampkarze starsi, którzy grają w lidze wojewódzkiej, rozegrali swój piąty mecz w sezonie tym razem z siódmą w tabeli Avią Świdnik. We wcześniejszych meczach nasza drużyna u siebie pokonała Niedźwiadka Chełm i Jedynkę Krasnystaw oraz przegrała na wyjeździe z BKS Lublin i AMSPN Hetmanem Zamość. Tym razem podopieczni Mariusza Hadama zremisowali 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Miłosz Kaczor.

Trampkarze młodsi również rozegrali swój piąty mecz, a przeciwnikiem była Avia Świdnik (czwarte miejsce w tabeli). Jak do tej pory nasi piłkarze nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, remisując z ekipą MUKS Kraśnik oraz przegrywając z BKS Lublin, MOSiR Lubartów i AMSPN Hetman Zamość. Nie udało się i tym razem, gdyż podopieczni Łukasza Mazurka ulegli rywalowi 1:6. Bramkę dla OSiR zdobył Adam Bednarz.

Pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali młodzicy młodsi grający w lidze okręgowej. Drużyna prowadzona przez Marcina Palucha pokonała rówieśników 4:0. Dwie bramki zdobył Filip Łosiewicz oraz dwie Kasper Wilczyński.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.